Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Miért fikázzák sokan a mobil...

Miért fikázzák sokan a mobil klímákat?

Figyelt kérdés
Én abszolút pozitívan csalódtam, pedig én is hagyományosan, jól van az úgy módon kiraktam a gégecsövet a párkányra a nyitott ablak mellett, csupán a sötétítő függöny van behúzva, a 10 nm-es szobát még is lehűti 24 fokra a 30-ról, ok, biztos nem olyan hatékony, mint a split, hangosabb is, de amennyivel drágábbak, szerintem ez is megérte. Kik szidják, szerelők?
2021. jún. 17. 17:06
1 2
 11/15 Szirty ***** válasza:

"...mert arra sajnáltam a pénzt . Ha nem ilyet"


Ez az a vizes rongyon átfújjuk a levegőt ventilátorral aztán majd az jó lesz elven működő léghűtő?

És milyen? Hűt mint a veszedelem? :)

2021. jún. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. Nálam nem fogyaszt sokat a mobi klíma sem, bár nem is tekerem le 16 fokra.
2021. jún. 18. 16:04
 13/15 anonim ***** válasza:

5. Na az pont semmit nem ér, az csak egy gyenge ventillátor.

Érted???

Nme légkondi és nem léghűtő. Csak keveri a levegőt.

2021. jún. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nekem is mobil van és arra jó amire kell.

Nappal ha néha bekell kapcsolni, nem érdekel hogy hangosabb, mert éjszaka meg nem működik.

Addigra szépen lehűti a szobát .

De ott ahol szar a ház hőszigetelése ott mehet éjszaka is állandóan és akkor van akit ez zavar.

Mert azt sokan nem tudják hogy először a hőszigetelést kell megoldania nyilás zárókkal együtt.

Nekem a mobil légkondit is csak ha sokáig, legalább 2 héte tart a hőség akkor kell bekapcsolni mert addigra már átmelegszik az egész ház.

De egy fél napig megy a légkondi és már megint jó a hőmérséklet benn, aztán már csak max 2 órát megy naponta ezért éjszaka nem kell működni sose.

2021. jún. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"(+50e a kötelező szerelési díj a garancia miatt és kötelező évenkénti szervizek)"

Beszerelés 20 ezer volt.

A garis tisztítás nem nagyon izgat.

2021. jún. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!