Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Evezés mellé a fűrészelés jó...

Evezés mellé a fűrészelés jó lehet kiegészítő gyakorlatnak?

Figyelt kérdés
Hát nap. :)

2020. nov. 19. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez igy keves info. Tuuul keves..nem tudjuk az edzesed tobbi reszet, sem az erossegeid vagy epp a gyengesegei, sem a celod stb
2020. nov. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kedd (súlyzós) - mell, tricepsz, comb.

Csütörtök (súlyzós) - hát, váll, vádli.

Hétfő, péntek - kondipark (ott van has is + toló, húzó, fekvőtámasz, fordított karhajlítás) + 2 km futás.

Szerda - 5 km futás.


Hátra eddig csak a kondiparkban edzettem, továbbá lábra csak a futás volt. Gondoltam behozom őket a súlyzós edzésekhez is.


Kb 70 kg vagyok, atletikus alkat.


Erősségeim: a tricepszet nagyon szeretem. Tolódzkodást, húzódzkodást is. Fekve kb 95-100 kg körül van a csúcsom. 5 kilométeren a legjobb időm 20:30 volt idén.


Célom: Hátra egy kicsit több hús, mert szerintem már kezdek aránytalan lenni. A V alak rendben van, de hátközépen elvagyok maradva.

2020. nov. 19. 17:39
 3/5 A kérdező kommentje:
Csütörtökről kifelejtettem, hogy bicepsz is van. :)
2020. nov. 19. 17:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a hatad el van maradva, akkor menjen, de ne ettol vard a csodat. Evezes es huzodzkodas a fo hatgyakorlatok, meg a felhuzas, ezeken legyen a hangsuyl, aztan kiegeszitesnek kb barmi mehet, ami belefer a volumen keretbe
2020. nov. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2020. nov. 19. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!