Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Az itt feltüntetett két...

Az itt feltüntetett két láncfűrész között miért van ekkora ár különbség? Hiszen az elsőnek kisebb a fűrészelés hosszúsága meg a teljesítménye is fele akkora!

Figyelt kérdés

[link]



[link]


2021. okt. 28. 16:39
1 2
 11/15 Szirty ***** válasza:
*Sokminden már azzal kiderül...
2021. okt. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Jó hát nekem most szart be ami van az sem volt egy nagy cucc 35centis vágó részel 1800w os! Van pár fa az udvaron azt vágnám ki télire! Néhányuk nagy dió meg akác! A kis 35-ösnek sok volt! De azért kínlódva lehetett vágni őket! Láncokra meg elköltöttem egy 10est így most feleslegesen ott van! Ara gondoltam vennék valami olcsót és át raknám bele a sínt a láncal már ha lehet olyat egyáltalán! Ami nekem volt az mondjuk régi volt ha meg ki vágom a fát az udvarról utána már nem venném hasznát! Így csalódott vagyok hogy ami volt nem bírta mert így mindenképp plusz ki adás! De olcsóbb ki vágni mint venni! Úgy gondolkodok ha meg venném ezt összesen egy 22ezer lenne bele fektetve! Mer 10 a fűrész 2 a szállítás! Meg amit már elköltöttem! De ha szar lesz és még ezt sem bírja akkor nekem az szívás! Szal nézem rendesen hogy minél többet meg spóroljak! xD De meg szívni meg nem akarom azért! Azt írja adnak 1 év garit is így hát mondom nálam okosabbakat kérdezek meg akik jártasak ilyen online akciós termékekel ilyen esetre! Max 30mázsára tippelem a fa menyiséget amit még kivágnék!
2021. okt. 29. 15:26
 13/15 A kérdező kommentje:
Nah várj csak nem is ennél írják az 1év garanciát!
2021. okt. 29. 16:22
 14/15 A kérdező kommentje:
Használt termékek ezek?
2021. okt. 29. 16:25
 15/15 A kérdező kommentje:

Aszem ez volt az csak ez meg el fogyott!



[link]


Na de ez is 60% ba le van árazva és ezen tényleg 1 év garivan!

2021. okt. 29. 16:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!