Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen robotporszívót érdemes...

Milyen robotporszívót érdemes venni?

Figyelt kérdés

Akinek van egy kis tapasztalata, legyen szíves megosztani velem :)

Teljesen tudatlan vagyok, kb. 40 m²-en és laminált padlón használnám, napi rendszerességgel.


Konkrét típusnak örülnék a legjobban, de támpont is jó lenne, milyen márka, milyen árkategóriában érdemes nézni, mire figyeljek stb.


2023. márc. 2. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
iRobot-ról jókat hallottam. Én is most szeretnék venni egyet.
2023. márc. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
iRobot 693 van nekünk, imádom. Rövid szőrű szőnyeget is tökéletesen tisztítja, lépcsőn nem esik le és nem is a legdrágább.
2023. ápr. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez több tényezőtől is függ. A terület nem olyan nagy és akkor ezek szerint szőnyeg sincs vagyis ideális terep egy robotnak. Persze akkor ha magas küszöb sincsen (kb 2cm felettiek) mert ha az van akkor azokon nem biztos, hogy átmegy. Én az árat kérdezném meg, hogy mennyit szánnál rá?
2023. ápr. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!