Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Érdemes mosó-szárítógépet...

Érdemes mosó-szárítógépet venni, vagy csak sima szárítógépet? Melyiket miért és miért ne?

Figyelt kérdés
2011. jan. 11. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha kis helyed van, akkor érdemes egyben venni a kettőt. Bár én nagyon ellenzem a szárítógépet, használtam egy ideig, de kiterítve is ugyanúgy megszáradnak a ruhák.
2011. jan. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mosó-szárítógépet csak akkor érdemes venni, ha nincs hely két gép felállítására, vagy ha a szárító funkció csak alkalmanként, kevés ruhával lenne kihasználva.

Tudni kell, hogy a mos-szárító gép vízfelhasználása kb. duplája egy azonos mosókapacitású mosógéphez képest, a szárítás minősége nem éri el a különálló szárítógép által nyújtott szárítási minőséget, és a ruhát is jobban gyűri.

2011. jan. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy pici a fürdőszoba és a konyha is. A konyhában alig fér el a mosógép, a mosogatógép. Próbáljuk úgy elhelyezni, hogy jó legyen, de nehezen megy. A fürdőben a teregetéshez kicsi a hely, így állványos szárítót használok, de ilyen téli időben igen nehezen száradnak a ruhák és a vastagabbak meg büdösek lesznek. Meg amúgy is sokat mosok.

Ezért mondta a férjem, hogy mi lenne, ha vennénk egy ilyen mosó-szárítógépet. De inkább jól utánajárok, mert olvastam, hogy sok a hátránya a mosó-szárítónak.

Szerintem a konyhában a mosógép tetején, igen hülyén nézne ki a szárítógép :D


Ezt néztem :


[link]


Vagy ha már szárítógép akkor ez?


[link]

2011. jan. 11. 21:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hülyén hangzik, de nagyon sok helyen pakolják egymás tetejére a kettőt.
2011. jan. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem hangzik hülyén, meg nekem nem is lenne vele bajom, csak olyan fura :)

De simán bevállalható, ha valóban jobb, mint a kombinált.

2011. jan. 11. 21:43
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha mosó-száritóban gondolkodsz, az Ariston ár-érték arányban egy jó választás lehet. Sokan idegenkednek tőle, mondván olasz. Árban talán a másik olasz a Candy versenyezhet vele, a többiek ára kb. másfélszerese. Javaslom élj a forgalmazó által ajánlott plusz garival, igy összessen 5év garanciád lesz.

A szárítógép kicsit más tészta. Az általad kinézett Zanussi gép egy un. légelvezetéses szárító, egy vastag gégecsöve van, amit falon kívülre ki kell vezetni.

Ha ez megoldható, akkor ezért a pénzért megéri. Ha nem megoldható a kivezetés, akkor olyan készüléket kell keress amely kondenzációs elven működik, és tartályba gyüjti a vizet

Remélem nem voltam túl hosszú. (2.voltam)

2011. jan. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

A mosó-szárítógép egy kész termodinamikai rémálom!

Ez az állandóan esős, nedves angol időjáráshoz kitalált szuverén eszköz valósággal zabálja az áramot.

Ha muszáj, vegyél, de vegyél külön dobozost. Tedd a mosógép tetejére, ill.készíttess hozzá állványt/traverzet

2011. jan. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi Kanadában voltunk a rokonoknál, náluk is egymás tetején van a két masina. Persze, mint minden, náluk a mosógép is dupla akkora, mint nálunk. :) Egyébként, egész impozáns látvány, egyáltalán nem ciki.
2011. jan. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!