Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Érdemes szárítógépet venni?

Érdemes szárítógépet venni?

Figyelt kérdés
mennyire hatékony?van vkinek?
2011. máj. 16. 12:14
 1/5 anonim válasza:

Szerintem érdemes. Nekünk van, és nagyon szeretem.

Persze zabálja az áramot, ez a hátulütője.

Htaékony, minden teljesen száraz lesz és a vasalást is könnyíti, mivel ha szárítógépbe rakod, nem lesznek olyan gyűröttek a ruhák, mintha csak szimplán szárítanád.

2011. máj. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én csak akkor vennék, ha panelban laknék és nem férnék a száradó ruháktól.


Kertes házban felesleges, kiteszed és gyorsan megszárad, ha jól kirázod, nem kell vasalni (én csak az ingeket szoktam, és nem gyűröttek a ruháink), legalább az áramot sem fogyasztja.

2011. máj. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rengeteg áramot meg vizet haszál, ezen kivül nem mindenféle ruhát lehet benne száritani, sok minden tönkremegy benne.
2011. máj. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is van, nyáron egyáltalán nem használjuk. Az udvaron gyorsabban megszárad minden. Télen, vagy akkor szoktuk használni, ha rossz idő van, esik az eső, és nincs hova kirakni. Figyelni kell nagyon, hogy olyat ne szárítson az ember, ami nem bírja, de pl ágyneműhuzatok, törölközők szempontjából nagyon hatékony, és ha rossz idő van nem kell napokig kerülgetni bent a szárítót.
2011. máj. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha van rá pénzed megéri de nyáron ha jó idővan kár használni ha tudsz teregetni de télen esetleg párás isdőben szeretem használni mert nem lessz pára a lakásban.
2011. máj. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!