Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Szárítógépet érdemes venni?

Szárítógépet érdemes venni?

Figyelt kérdés
Sajnos télen nagyon lassan száradnak a ruháink és immár kettő gyerekkel rengeteg a mosnivaló. Tapasztalata van valakinek a szárítógépekkel kapcsolatban? Nagyon sok áramot fogyasztanak? Illetve mennyire gyűrik össze a ruhákat, megéri beruházni egybe?
2011. okt. 13. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Én ezt úgy oldom meg ,hogy 2 szer rácentrizek
2011. okt. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Külföldön voltam, és a családnak volt szárítógépe, kipróbáltam én is. És teljesen meg voltam lepődve, hogy a mosás utána totál gyűrött blúzom hogy a fenében jött ki a szárítógépből gyűrődés nélkül. A többire sajnos nem tudok válaszolni.
2011. okt. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen. De nem kondenzációs hanem kivezetős szárítót. Egyrészt a tö9redékét fogyasztja a kondenzációsnak,másrészt sokkal jobb a filtere, harmadrészt tényleg nem kell vasalni utána.

Én még nyáron is csak szárítóban szárítok,megúszom a teregetést, vasalást. VAlamint 2-3óra alatt mosva,szárítva van, mehet a szekrénybe.

2011. okt. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

És a mosógéped minél nagyobb centrifuga fokozattal rendelkezzen.

Electrolux szerint 1600-as fordulatnál a visszamaradó nedvesség 44% míg 1000-es fordulatnál 60%.


Szárazabb ruha=kevesebb áramfelhasználás a szárítógépben.


FONTOS!!!

Kivezetős szárítógépet nem lehet ott használni, ahol kéményes gázkészülék van, mert a levegő kivezetés miatt vákuum-ot csinál a lakásban, és "megszívja" a kéményt.

Az égéstermék bent marad a lakásban és estére be lehet kerülni a Híradóba a szénmonoxid miatt elhalálozottak hírébe!!!

2011. okt. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Whirlpool -nak van egy új hőszivattyús generációja. Eddig szinte mind B kategóriás volt, most kijött egy 7 és egy 9 kg-os. A++++ és A+++++. ((: Igaz, 200eFt felett van. Egyetértek, a kivezetéses felfújja a ruhát, szinte nem kell vasalni és sokkal puhább. Azt mondják, aki egyszer kipróbálta, a pokolba kívánja a szárítókötelezést. (:

Ja, és van whirlpool félprofiban gázzal működő kivezetéses változat is. Brutál megtakarítás. Amcsiban gyártja a wh MayTag gyárban amit megvett. (:

2011. nov. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kerdezo,vettl azota,es milyet? Bevallt?
2016. okt. 23. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!