Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Akciós előltőltős mosógép...

Akciós előltőltős mosógép vagy felültöltős?

Figyelt kérdés
Most van 50 ért akciós indesit elültőltős a tescoban kiállítási darab. 70-ért van legolcsóbb felültöltős. Hosszú távra szeretném, mit tegyek ? Mennyi élettartamot és rizikót jelentenek, mit javasoltok ?
2011. márc. 28. 11:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Hosszú távra felültöltőst,kényelmesebb bele-és kipakolni.Az oldalablakosnál folyhat a víz ki a tömítő gyűrűnél egy idő után.
2011. márc. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
És az indesitet mint márkát felejtsd el,ha hosszútávra tervezel.
2011. márc. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

az indesitet alapból sokan fikázzák. ahogy a whirlpoolt is.

inkább nézd meg valami outletben.

én itt vettem a sajátomat, lassan 2 éve bírja. bár sajnos manapság pont az a lényeg, h hamar elromoljon, és vegyél újat.

[link]


szerintem szánj rá többet egy kicsivel, és vegyél valami jobbat. már csak a funkciók miatt is :D

2011. márc. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Nekem eddig felültöltős volt, most elöltöltős, mindegyik oké.

Viszont az indesit tényleg nem jó választás, nagyon gagyi szerkezetet csinálnak. Szóval ebben az esetben inkább valami másféle felültöltős.

2011. márc. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Talán a felültöltősek általában hosszabb élettartamúak. Ott a mosódob kétoldalon csapágyazott, nem csak az egyiken. a szigetelés is hosszabb élettartamú, nincs gond az ajtó körüli gumival... Ettől függetlenül nem hiszem, hogy csak ez alapján kell, ill. lehet választani. Láttam már felültöltőst, ami 5 év után megadta magát, és ott van anyum 16 éves elöltöltőse (talán zerowatt, nem tudom pontosan), ami kifogástalanul működik ma is.
2011. márc. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Na látom fikázzák az Indesitet rendesen, akkor most elmondom, hogy egyáltalán nincs vele semmi baj, volt Indesit hűtőm, nagyon szerettem, megszolgálta az árát, műszaki eladóként pedig igen sok emberrel találkozom, megkérdezem őket sokszor az addig használt gépeikről, milyen márkájú berendezésük volt eddig és meddig bírta, ezek alapján állíthatom, hogy az Indesit termékekkel egyáltalán nincs több gond mint más márkákkal, sőt én nem tapasztaltam olyat, hogy visszahoztak volna egyet is! Ráadásul ha Indesitet veszel (bármilyen gépet) akkor a garancialevél mellé kell kapnod egy csekket (kb. 10000 FT-os) amit ha egy időtartamon belül feladsz, akkor kapsz + 2 év garanciát a meglévő 2 év mellé.
2011. márc. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

én csakis felültöltősre szavazok.az elöltölltősbe guggolva, vagy mélyen lehajolva berakni, kiszedni a ruhát, ráadásul nem is látom meddig van, hát, nem ez már nem megy.

az élet hozta így, hogy el kelett cserélnem a felültöltősömet, de a pokolba kívánom az elöltöltőset.

2011. márc. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Mindenesetre körülnéznék több helyen. Pl. csomagolássérült, vagy kis esztétikai hibás cuccokat árusító boltokban, alacsonyárak pont hu-n, satöbbi... Többször vettünk ilyen helyről háztartási gépet. Sokkal, de sokkal olcsóbb, mint a teljesen ép, bolti cucc, egyébként semmi bajuk. Hogy az oldala be van kicsit horpadva, vagy 1-2 helyen meg van karcolva, nem nagy trauma. Annyi árkedvezményért elnézi az ember...
2011. márc. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ja és megy sokszor a vita, hogy felül vagy elöltöltőset vegyek-e, nincs gond az elöltöltősökkel, sem a csapágy nem fárad ki hamarabb, sem a betöltőnyílásnál nem kezd el folyni a víz, ez mind marhaság, általában olyanok terjesztik akiknek felültöltős van, hogy így igazolják a választásukat, én azt mondom, hogy felültöltőset akkor érdemes venni amikor az ember helyszűkében van, akkor egyértelmű és jó választás, egyébként kényelmesebb az elöltöltős, már csak a nagy betöltőnyílás miatt is. Most akkor mondok én is egy rémtörténetet ami néha előfordul a felültöltőssel. van, hogy a dob kinyitott betöltőajtóval figyelmetlenség miatt átfordul. Na ilyenkor indul a pánik, hogy most mi lesz? Semmi különös, elég szép szívás megcsinálni de meg lehet, na ilyen nincs az elöltöltősnél. Ezt csak azért írtam le, hogy én is fröcsögjek valamit a sok áltudományos probléma mellé.
2011. márc. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Én nemrég vettem elöltöltőset, és szintén féltem, hogy mi lesz vele. Igazából még jobban is jártam, azt hiszem. 42 centi széles, 5 kiló ruha fér bele. Az előző gépünk hajdu volt, 40 centi széles, viszont mellette muszáj volt helyet hagyni, mert kicsit ugrált. Na ez nem csinál semmit, a linóleumon látszik, hol volt a hajdu lába, kb. 2-3 centit még nyertünk is.

A bepakolás kicsit kényelmetlenebb, kipakolni viszont egyszerű, vettem egy összecsukható rekeszt, ezt berakom a gép elé, kinyitom az ajtót, benyúlok a ruhák fölött és egy mozdulattal kihúzom őket. Abszolút nem kibírhatatlan :)

2011. márc. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!