Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan aki nem státusszimbó...

Van olyan aki nem státusszimbólumnak használja az iPhone-t?

Figyelt kérdés
Láttam nem egy olyan embert aki nagyon nem engedheti meg magának, lepukkant bicóval jár, létminimumon tengődik de az iPhone az kell.
2019. szept. 21. 22:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
89%

Én :)

Nekem mindig androidos telefonom volt, és meguntam, hogy állandóan van vele valami probléma 2 év után. Hidegben folyton lefagyott, akadozott, ilyenek. Gondoltam kipróbálom az iphonet, 3 éve megvan és az égvilágon semmi bajom vele, a rendszer felépítése is szimpatikusabb. Ez az EGYÉNI véleményem és tapasztalatom, mielőtt valaki betámadna.

2019. szept. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
88%

Jelen.

Még mindig a 6s-em van amit akkor vettem újonnan amikor megjelent. Még mindig semmi baja, és mindent tud amire szükségem van, pedig vagy ötödik éves. Egyetlen dologra nem jó már: státusszimbólumnak.

2019. szept. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
49%

Van.

Csak ezekkel lehet közvetlenül használni a hallókészüléket mint BT-s fülhallgató. Telefonálni, zenét hallgatni, hallókészüléket kapcsolgatni Istenkirály.

2019. szept. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
75%
Ja és még 1 oka van. Az SE csak 4"-os :)
2019. szept. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
73%
Nekem soha nem volt Iphone-om. De a kérdésre válaszolva kb fele-fele lehet az arány szerintem.
2019. szept. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
48%
Nem volt és nem hiszem hogy lesz Iphoneom.Nem szeretem.Most Motorola Moto X4em van teljesen elégedett vagyok vele pedig alig 1 éves,de annyi mindenen keresztül ment hogy csoda hogy műkődik mégis 10/10.Az hogy valaki azt hiszi menő hogy a legújabb Iphoneja van az nagyon szomorú
2019. szept. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem van, aki azért használja, hogy telefonáljon vele.
2019. szept. 22. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
90%

Van

Megbízható, jól összerakott telefon mind hardveresen és szoftveresen! Nem csak ezért használok iPhone-t, de most ez jutott eszembe: ez az iMessage cucc se rossz rajta. Lécci senki ne jöjjön androidos hogy: hát de ott a Viber, meg a Messenger vagy a Whatsup!!!!! Aki iPhone-os és használta (elég valószínű) az elmondhatja szerintem hogy bizonyára ez is egy jó funkció. (és igen tudom iPhone-iPhone-nal működik) Ha elkezdi használni az ember rájön hogy nagyon egybe vannak.

Üdv egy régi androidos "párti"

2019. szept. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
75%
Nyugat-Európában mindenki... itt a fizetésből simán csak egy telefon, de annyira, hogy a fodrászomnál a hajmosó lánynak is az van. Megteheti, kétéves előfizetés mellé ingyen adják, nyilván nem a legújabbat. Csak Magyarországon megy a hiszti.
2019. szept. 22. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
92%

Mindig is érdekelt, milyen az ios mert sok jót olvastam már róla. (Meghát a telefon kinézete is nagyon tetszett)

Szüleim vették meg, és szép lassan visszatörlesztettem nekik. 2016 eleje(?) óta iPhone SE-t használok, nagyon megvagyok elégedve vele, teljesen jól működik. Tárhelyet sajna teljesen betelítettem, szóval... 😂

Szeeetnék iPhone 8-ra váltani, bár semmi baja ennek, csak már túl kicsinek érzem. De mindenképp marad ez is, bármikor jól jöhet, ha valakié tönkremegy pl.

2019. szept. 22. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!