Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan aki nem státusszimbó...

Van olyan aki nem státusszimbólumnak használja az iPhone-t?

Figyelt kérdés
Láttam nem egy olyan embert aki nagyon nem engedheti meg magának, lepukkant bicóval jár, létminimumon tengődik de az iPhone az kell.
2019. szept. 21. 22:33
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
89%
Miért lenne státusz egy 6 általánost végzett fizikai munkás nem 2 heti azaz fél havi fizetése értékű telefon ? Milyen státuszt definiál ez ?
2019. szept. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
81%
Szerintem ezen rég túl vagyunk hogy kinek milyen telefonja van, ha pedig valaki még egy telefonnal menőzik, vagy néz le másokat az nagyon nagy szégyen, egy olyan dologról beszélünk amit akár használtan, vagy részletre is megvehet akárki, nem egy “elérhetetlen” kategória.
2019. szept. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Azért nem egy emberrel találkoztam aki elég csóró de azért megszerezte valahonnan. Meg azt vettem észre hogy sokszor megvan az előítélet az emberekben, hogy ha iphonod van akkor sznob vagy, vagy menőzni akarsz.
2019. szept. 22. 07:45
 14/23 anonim ***** válasza:
75%
Fekete bugyi van rajta, a hátulján nem látszik az a rohadt alma amikor telefonálok.
2019. szept. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
88%

Én! :)

Miután szinte minden Windows gépemen játszottam ÉS dolgoztam, és le is fagytak. Új munkahelyem lett, pörgetni kell a dolgokat, vettem egy 2017es macbook air, hogy ezen semmit nem fogok játszani csak dolgozni. Nem mondom, néha csábít hogy valamit rátegyek, de nem teszem, és elbír a rengeteg Excel ablakkal, worddel böngészővel amivel egyszerre dolgozok.

Aztán előléptettek, kell alaprajzokat gyártsak amivel aztán a gépen dolgozom. Gondoltam legyen akkor ipad (air 2,ez se a legújabb modell de teszi a dolgát, használtan vettem), és minden tényleg szinkronizál, huss és ott van, imádom. Ehhez jött az iPhone, hogy teljes legyen a kép, mindent elérjek mindenhonnan és ne kelljen ehhez egy harmadik fél (onedrive Google drive stb), gyakorlatilag a metrón hazafelé is tudok dolgozni, ami azért jó mert másra nem tudom használni az időt, és a páromra/magamra/családra sokkal több marad. Az iPhone egy 7 plus, szintén használt, szerintem az össz almás gépparkom nem éri el egy új iPhone árát. :)

De amire kell arra tökéletesen működik, vigyázok rájuk szóval szerintem még sok évnyi közös munka áll előttünk.

2019. szept. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
72%

ez a kérdés kb. úgy hangzik, mintha szerinted egyenesen arányos lenne minden, és csak az járhat fél milliós telefonnal, akinek minden egyéb értéke is kb. ilyen árú volt.


mondhatnánk a ruházkodásra is ezt, hogy aki csóró, minek vesz drága, márkás ruhákat...mutassa csak a rosszminőségű, olcsó ruhájával is azt, hogy neki nincs pénze.


pont az ilyen dolgok leszarásával lehetne ezeken a státuszszimbólumokon felülemelkedni, és nem törődni azzal, hogy valaki mondjuk nem egy komolyabb biciklit vesz, hanem iPhone-t.

2019. szept. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
78%

Kedves kérdező!

Iphone is kapható 100e Ft-ért újonnan, mint ahogy Samsung és Huawei is.


(megjegyzem erre a telefonra (6S) is ad szofftveres támogatást az Apple - nem tudom azt megteszik -e többi telefongyártók!)



iPhone-nál veszel egy telefont és szoftvert is, egy cégtől. Androidnál más gyártja a telefont más a szoftvert.


Én telefont, asztali gépet, notebookot is egy rendszerben használok. Ha ma elhagynám/összetörném, bármi történne, 30perc múlva egy másik eszközben folytatni tudnám a munkámat.

Én az ökoszisztéma miatt használom.


Ja, az asztali gépem, még tört, én építettem Windows-ra.

2019. szept. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
21%
AZ hogy 4 ", az inkább már hátrány.
2019. szept. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
21%

Már miért lenne hátrány a 4"? Hallókészüléket kapcsolgatni, zenét lejátszani, telefonálni, vonatjegyezni, térképet buzerálni, vaze-t hallgatni, emailt nézni pont tökéletesen elég. Zsebben is elfér, bár a flipes nokiát semmi sem fogja űberelni. Fényképezni-videót felvenni is pont elég. Youtube-t nem ezen nézek, már csak a retek reklámok miatt sem.


Játék nincs, faszbúk letörölve.

2019. szept. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
84%
Én speciel évek óta használok iphone-t , több típus is volt és egyiknek sem volt semmi baja. Imádom ,hogy nem akad meg semmin és brutál gyors. Nagyon stabil rendszere van. Emellett még nagyon szép prémium érzetet kelt a kinézete. Bár ez olyan ,hogy kinek mi... na én ezért választottam ezt a gyártót és fogom is ezek után is nem pedig holmi felvágásból ami Magyarországon még mindig népbetegség. Ha valaki státusz szimbólumot lát egy telefonban az szánni való. Írországban élek és itt csak egy telefon semmi más. Csak a magyar ilyen nép ,hogy mindig valahol fogást keres a másikon és savazni próbálja.
2019. szept. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!