Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan aki nem státusszimbó...

Van olyan aki nem státusszimbólumnak használja az iPhone-t?

Figyelt kérdés
Láttam nem egy olyan embert aki nagyon nem engedheti meg magának, lepukkant bicóval jár, létminimumon tengődik de az iPhone az kell.
2019. szept. 21. 22:33
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
100%
Én pl. Angliába költöztem, ahol az IPhone természetes szinte.
2020. nov. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

"... Meg azt vettem észre hogy sokszor megvan az előítélet az emberekben, ..."

" ... Láttam nem egy olyan embert aki nagyon nem engedheti meg magának, lepukkant bicóval jár, létminimumon tengődik de az iPhone az kell..."


Ez a kérdés nem előítélet?

Az veszi aki akarja.

Mire gondolok ha valakinél iPhone-t látok? Arra, hogy van mivel telefonálnia. Ez az iPhone előítélet mizéria pont ilyenektől ered mint te.

2020. nov. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
100%
Mivel Angliában szinte természetes az IPhone, ezért minden oktatón, barátom IOS rendszerből indult ki. Androiddal sok nehézségbe utkoztem
2020. nov. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!