Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire éri meg kisebb...

Mennyire éri meg kisebb tárhelyű iphone-t venni?

Figyelt kérdés

Akármennyire is förtelmesen rondának találom az új iphone kamera elrendezését,minden más hihetetlenül tetszik rajta. Pár hónap múlva kitudnám hozni olcsóbban részletre de érdekelne IOS felhasználóktól főleg,hogy 64gb mennyire számít kevésnek? Mennyit vesz el a rendszer,alap szoftverek?

Jelenlegi telefonom 64 gigás és nagyjából 5-10-15 gb hely mindig van rajta de egy hosszan támogatott és amúgy sem öt forintos telefon esetén hosszabb távon használnám így nem tudom mennyire éri meg majdnem 100-al drágábban a 256-os.



2019. szept. 24. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak te tudod eldönteni, hogy elég-e neked. Én 32 GB-os iphonet használok és van még rajta 15gb szabad tárhely, úgy, hogy a rendszer(+minden hozzá tartozó alap szoftver) körülbelül 9 GB-t foglal az enyémen.
2019. szept. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem sem érdemes "spórolni", ha az ember egy ilyen adottsággal rendelkező telefont vesz és használni is szeretné.


fotózás, videózás. ha belelendül az ember, elég gyorsan elkezd fogyni a tárhely.


én az X-en is 4K 60 fps-ben videózok, mert hát miért állítsam lejjebb, ha egyszer képes rá.

2019. szept. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem 128gb-os készülékem van és még van rajta 80gb szabad. Egyébként, ha "betelnél", de van egy jó mobilneted mindegy már szószerint fillérekért (talán max 200ft) havonta tudsz fizetni 50gb-os icloud tárhelyért vagy ha mégtöbbre van szükséged akkor többre.


Van még a one drive is stb. Én is sokat videózok meg fotózok, de rendszeresen lementegetem a dolgaim és csak a fontosokat tartom kifejezetten a készüléken a többi dolgom, emlékem one driveon van pl. (meg a gépemen is).

2019. szept. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát jó net nem gond de nem végleges. Egy 4k-s videó mondjuk egy 5 perces kb mennyit foglal?
2019. szept. 25. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!