Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlanátok?...

Milyen telefont ajánlanátok? (Több lent)

Figyelt kérdés

Keresek egy olyan közép kategóriás telefont, amit le ejthetek többször is se törik be a képernyője, jó az aksija és az érintő képernyőjén kényelmes írni.


Tudom, hogy mindent el lehet törni, de a mostani iPhone 6S-emre rálehelek és tokkal, védő fóliával bereped a képernyő, míg az az előtti Huawei P8 Liteommal semmi nem történt pedig az is a betonon végezte egy párszor.

Most keresnék valamit, aminek nem ilyen nevetséges aksi ideje van, mint ennek az iPhonenak, 3G használattal is jó lenne, ha kibírna egy napot és ne üssön félre, ha gépelek.


Remélem tudtok segíteni, előre is köszönöm!



2019. okt. 3. 22:10
 1/1 anonim válasza:
nekem egy doogee x11 esem van es mar lejtettem de semmi es van oylan telo ami torhetetlen csak kicsi az a markaja hogy "cat"
2019. okt. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!