Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol tudnék pont ilyen tokot...

Hol tudnék pont ilyen tokot találni csak TDI-ben?

Figyelt kérdés
[link]

2019. okt. 20. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
2019. okt. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2019. okt. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1 köszi, de egyedi tok tervezős oldalt én is ismerek, csak eszméletlenül drága és mindenképp ütés álló tok lenne jó, meg tetszik, hogy pl a logónak külön "vájat" van


#2 neked is köszi, néztem, de ennek nem annyira bejövős a designja


Ahh de bosszantó, hogy csak egy betűt kellene "kicserélni" :D

2019. okt. 20. 22:37
 4/8 anonim ***** válasza:

"egyedi tok tervezős oldalt én is ismerek, csak eszméletlenül drága és mindenképp ütés álló tok lenne jó"

Miről beszélsz?

Belinkeltél egy szimpla 50 centes tokot amire egy kép van nyomtatva a teljesen sima hátuljára.

11 font (£6.99+ £3.95 postaköltség) amin a felirat nem jó, az kb 4500 forint. 4 ezerért meg az megy rá, amit csak akarsz.

Hol itt a logika?

2019. okt. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán minek is akar bárki ilyet? Átlag motornak teljesen oké, de mutatni/villogni vele? Mehh.
2019. okt. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ajándék lenne gyűjtőnek.


Azért ezt a "stílusú" tokot választanám(most a vwtőlneltekintve), mert ennek a kialakítása(?) hasonlít a legjobban erre


[link]


Csak erre nem találtam minta tervezést és kicsit sokallom is

Amúgy nem a kérdésben linkelt oldalról rendelnék ezért érdekelt tud e valaki oldalt, ahol "jó a betű" és esetleg olcsóbb is.

2019. okt. 21. 18:43
 7/8 A kérdező kommentje:
Sokallanék majdnem 6000 forintot egy tokra
2019. okt. 21. 18:44
 8/8 A kérdező kommentje:
És amit #6ban linkeltem az nem sima hátulj miért gondolod, hogy azzal ellentétben ez csak 3D matrica nem pedig ilyen "dombormintás" tok
2019. okt. 21. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!