Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti hol tárolva tartjátok...

Ti hol tárolva tartjátok magatoknál a telefont?

Figyelt kérdés
Főleg fiúkat kérdezném. Én nem hordok táskát általában magammal.

2019. okt. 29. 13:33
1 2
 1/14 meszike91 ***** válasza:
55%
zseb?
2019. okt. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%
zseb
2019. okt. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Táskában, mert zsebben nem fér el.
2019. okt. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
56%
Zsebes felső zsebében, nadrágzsebben nem.
2019. okt. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%
ingzsebben tartottam eddig, amíg le nem hajoltam vele, és kicsúszott a telóm. Pont pofára esett. Pókhálósra tört a képernyője.
2019. okt. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%
Farmer jobb első zsebében kijelzővel befelé.
2019. okt. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%

A mostani elfér (szűkösen) bármelyik nadrág első bal zsebében. Viszont ahogy nézem, egyre nagyobbak a mai mobilok. A következő talán már nem fog zseb-kompatibilitást élvezni... :( Akkor talán egy nadrágra/övre csiptethető tokban fogom hordani a következő szerzeményt. Télen biztosan testközelben fogom tartani, bármilyen mobilon is van/lesz ugyanis a korábbi mobilom 3°C -t mért télen akku hőfoknak, pedig kabát belső zsebben volt...

A mostani mobilon eddig 10°C -t regisztrált minimum hőfoknak tavaly télen, az sem optimális, pláne hogy nadrág zsebben volt.

2019. okt. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha nem viszek táskát, akkor farzsebben, kijelzővel befelé, viszont a felső széle így is kilóg egy kicsit. De hosszabb útra mindig viszek magammal hátizsákot, az jól elnyeli, és biztonságban van benne!
2019. okt. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Övtástka.
2019. okt. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Èn anyámmal horgoltattam neki egy vègèn beletolós ráhajtós gombolós tokot ami kètrètegű ès habszivaccsal lett bèlelve. Ez nyakba is akaszthatós ès akár táskában is vèdi a telefont. Ami 6 colos. Egyèbkènt sötètkèk ès van benne az alján kèt kb 1 centis lila csík körben.


Azèrt csináltattam vele mert elèg parás vagyok az ilyen kütyükkel, fèlek zsebben hordani, egy rossz mozdulat ès kicsúszik, mellènyzsebben meg ha lehajolok szintèn repül. Ebben meg a nyakamban van, kellően rövid zsinorral ahoz hogy ne tudják lelopni a nyakamról, ès erős karabinerrel.

2019. okt. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!