Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek 60-80e...

Milyen telefont vegyek 60-80e forinton belül?

Figyelt kérdés
Ami nekem fontos hogy legyen minimum 12-16 MPx a kamera és legalább 3000 mAh az aksi.

2019. nov. 1. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Amilyet akarsz, de szerintem ebben az árban kb. mindegyik telefon rendelkezik a fenti kettővel.
2019. nov. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Ezt egy 30 ezres Xiaomi Redmi 7A is teljesíti. (13 MP, 4000 mAh)
2019. nov. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

ma 15:04-es vagyok


amúgy lehet szr a fényképezője attól még, hogy 12-16 megapixeles, hogyha nehezen talál fókuszt, zajos a kép (mindegyik telefon zajos képet csinál)... egy körömnyi érzékelőlapka, amire a technikai színvonal felett sűrítenek be pixeleket úgy, hogy azok összemosódnak (de lehet nagy megapixelszámot írni) és egy vékony lencse, rajta egy pontszerű fénygyűjtő hely nem tud felérni egy fényképezőgéppel, ami sokszorta nagyobb helyen gyűjti a fényt és tizenakárhányszor vagy sokkal mégtöbbször nagyobb az érzékelőlapka benne, meg egyebek...

2019. nov. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

ui2:

szerintem meg a 3000 mAh -s akksi kicsi... (főleg, hogy idővel nem hozza a gyári értéket) de kinek mi...

2019. nov. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%

3000 mAh ma már tényleg nagyon kicsi, az ajánlott minimum 3400 mAh, de a 4000 is elég gyakori, még olcsóbb középkategóriás telefonokban is!

80 ezer Ft alatt mindenképp Xiaomi a nyerő, abból is leginkább Redmi Note 8-at vennék, amire nyugodtan rábízhatom magam! A Note 8 Pro brutális lenne, de az egyetlen "hibája" mégsem bíztató, hogy MediaTek processzor van benne, ami a legsz#rabb márka, az Mi 9 Lite tárhelyének bővíthetősége pedig még ellentmondásos, de ha Téged nem zavar...

2019. nov. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%

"Mi 9 Lite tárhelyének bővíthetősége pedig még ellentmondásos, de ha Téged nem zavar..."

Lehet bővíteni! Igaz max 256 GB-ig de akkor is!

Én mi 9 litet ajánlok.

2019. nov. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!