Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Fotózáshoz Sony Xperia vagy...

Fotózáshoz Sony Xperia vagy Huawei, esetleg Samsung?

Figyelt kérdés

A segítségeteket kérném telefonos fotózásban. Sony Xperia XZ3 Huawei P30 Pro vagy valamelyik Samsung lenne jobb megoldás?


Jelenleg egy Sony Xperia XZ3 telefonom van, szép képeket készít, de nem igazán tudom használni, és van hogy a fotók rosszul sikerülnek. Úgy gondoltam hogy a telefon a hibás, azonban olvasgattam kicsit és azt írták pár helyen, hogy a Sony kamerái az egyik legjobbak, így már az én szerény tudásomat okolom ez miatt, hogy a képek néha rosszak. Konkrétan arra lennék kíváncsi, hogyha automata módban használom őket, akkor maradjon a Sony XZ3, vagy esetleg a felsorolt készülékek közül van, amelyiknek jobb az automata módja? Az XZ3 elég sok mindent engedne manuálisan állítani, de fogalmam sincs sok dologról hogy hova állítsam xD


2019. nov. 8. 11:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Egyértelműen a P30 Pro az éven a legjobb kamerás telefon:

Tavaly a P20 Pro volt tavaly előtt pedig a P10 Pro, ez most sincs másképp

2019. nov. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
iphone 11 prot vegyél!
2019. nov. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha egyszer nem volt a 3 készülék között szifon, akkor te minek azt reklámozod? Különben is a P30 Pro még mindig simán lekörözi fotók terén illetve sok minden másban is...
2019. nov. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Várd meg a galaxy s11-et. Bújkálni fog mögötte a p30 pro ;)
2019. nov. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ugye tisztában vagy azzal hogy az S11 kb 1 év múlva fog megjelenni? A P30 Pro-nál legalább másfél évvel idősebb lesz... Akkorra már lesz P40 Pro ami szintén alázni fogja a hőn áhított "S11"-et... Szép is lenne hogy ha nem tudna egy már fél éves telefon kamerát alázni a Samsung egy év múlva...
2019. nov. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Milyen 1 év múlva? Februárban jelenik meg egész pontosan: 3 hónap múlva. És a p40 is bújkálni fog hidd el.
2019. nov. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na azt majd meglátjuk...
2019. nov. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vegyél egy Sony Alpha A9II a következő 50 évben megjelenő összes telefonnál jobb képet fog csinálni xd. Remélem érti mindenki, hogy viccnek szántam. Miért kell telefonon veszekedni? Jó a Sony is, Samsung is és huawei is. IPhone is. Mindegyik ugyan azt a kamerát használja úgyis.
2020. febr. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

szaküzletben, fotós segítségével kipróbáltuk a nevezett telefonokat, és javaslatára maradt a Sony. Hozzáértőként azt tanácsolta, hogy maradjon az XZ3, mert felesleges lecserélni, annyival egyik sem jobb a másiknál.


Fényképező nekem nem éri meg, mert nem vagyok fotós, sima mezei felhasználó aki a nyaralást, családi eseményeket szeretné megörökíteni.

2020. febr. 6. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!