Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 7-et megéri lecserélni...

IPhone 7-et megéri lecserélni iPhone 8 Plusra?

Figyelt kérdés
iPhone 7 128GB telefonom van 2 éve használom, elgondolkoztam azon, hogy érdemes lenne-e lecserélni egy 8Plusra egy 2-3évre? A 3GB ram miatt gondolom valamivel tartósabb lesz meg tovább frissítik, mint a 7et. A nagyobb kijelző meg az üzemidő miatt is vonzó a Plus. Aki váltott Plusra mi a véleményetek?

2019. nov. 13. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

"A 3GB ram miatt gondolom"

nem feltétlen látszik napi használatban ám ez az "előny"

Csak a sok tesztben nem tudnak már mit rosszat mondani az Applere, ezért ekézik ezzel a RAM-os hülyeséggel.


"valamivel tartósabb lesz"

Persze, mert újabb :D


"meg tovább frissítik, mint a 7et"

ja, 1 évvel tovább"


"A nagyobb kijelző meg az üzemidő miatt is vonzó a Plus. Aki váltott Plusra"

na ez az egyetlen érv ami miatt megéri a cserét!

tényleg sokkal jobb az üzemideke - tapasztalat, nekem is 8plus van.

2019. nov. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
68%
Nem. Gyűjts egy 11-re, addig meg maradj a 7-nél.
2019. nov. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
XR alatt nem vennék manapság főleg iphone 7ről váltva
2019. nov. 14. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az előttem szólót erősíteném. XR alatt ne vegyél szerintem sem Iphone-t. Nekem is XR van talán majd 3 év múlva leváltom ha lesz valami teljesen új design.
2019. nov. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én úgy gondolom, hogy nem. Az iPhone 7 teljesen ugyanazt tudja, mint egy 8 (a vezeték nélküli töltést kivéve, persze)

emellett a 8 plus már olyan árban van, hogy a 10-es vagy esetleg később a 11-es szériából is tudnál válogatni.

2019. nov. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!