Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb választás?...

Melyik a jobb választás? Samsung Galaxy A50 vagy Samsung Galaxy A70?

Figyelt kérdés
2019. nov. 13. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A70. Sokkal jobb.
2019. nov. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
A70. De én nem venném meg. Tepsi méretű..
2019. nov. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem is ez a gondom vele, hogy túl nagy.
2019. nov. 13. 20:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Az A70 egyértelműen sokkal jobb, ár-érték arányban a legjobb telefonok egyike, én is ilyet készülök venni! Nekem átlagos méretű kezeim vannak, de sose érdekelt egy telefon mérete, mindig csak a tudását néztem, ahogy ma is! Tökmindegy, hogy 1 vagy 2 kézzel, ahogy kényelmes, úgy használom! Viszont vedd figyelembe azt is, hogy a mai trend azt diktálja, hogy a kijelző minél jobban töltse ki az előlapot, így már nem igazán a kijelző mérete számít annyira, hanem a telefon teljes mérete (hosszúság x szélesség), az alapján készíts próbának egy sablont, hogy mennyire lenne jó Neked!
2019. nov. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!