Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol lehet megnézni hogy egy...

Hol lehet megnézni hogy egy adott terméknek mennyivel ment fel az ára most hogy közeledik a karácsony?

Figyelt kérdés
Pl az árukeresőnek van ilyen része .konkrétan ara vagyok kíváncsi mennyivel ment fel az ára az Samsung A50 mobilnak.

2019. nov. 15. 06:49
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
Majd automatikusan at lesz huzva az ara es alatta nagyobb szammal lesz a leertekelt ar.
2019. nov. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Te már tudsz ülni elengedett kézzel a bilin? Írod, hogy az Árukeresőnek van ilyen funkciója és írod, hogy milyen készülékre vagy kíváncsi. Mi tart vissza attól, hogy a kettőt alkalmazd?

[link]

2019. nov. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
tudom de nem talåltam meg ezt funkciot csak emlėkeztem hogy volt ilyen .
2019. nov. 16. 19:14
 4/5 A kérdező kommentje:
amit linkeltėl kedves 2. vålaszolo,ėn is nėztem de volt olyan ha jol emlėkszem ami grafikonon mutata meg melyik honapba mennyi volt az åra mikor kezdett le vagy fel menni na ezt nem talålom az årukeresőn belül sem.
2019. nov. 16. 19:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát, nem könnyű az élet. Ott van a lapon 3 napos bontásban a diagram.
2019. nov. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!