Megéri megvenni?

Figyelt kérdés

Telefonváltáshoz közeledek, és gondolkodtam egy stabil telefon megvételéhez.

Most nem alternatívák érdekelnének, hogy ennyi pénzért ennél a gyártólnál sokkal jobb telefont lehet kapni, stb.


Amik szóba jöttek, az egy Iphone 5s 25.000 ft-ért, egy iphone se 33.000 ft-ért,egy iphone 6 42.000 ft-ért és egy uphone 6s 42.000 ft-ért.


Ezeket néztem ki gsm boltokban javarészt, de nincsen tapasztalatom a márka kapcsán, hogy akkumulátorral illetve naprakészségével mennyire megbízhatóak, illetve a mai jelen évben is teljesen normálisan ls jól használható mondjuk egy SE.



2019. dec. 17. 10:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ugyanugy marad, minden, mint egy androidnal. Nem jon ra frissites, nem tamogatott keszulek, hasznalhatod amig akarod, de lehet, hogy egy ket appnak kelleni fog az uj rendszer... teszem azt a Facebook apphoz mondjuk vagy a messengerhez vagy az instagramhoz (hogy a legtobbet hasznalt appokat mondjam) kell az uj iOS. Ergo ha a tieden nem az fut akkor ezeket az appokat nem talalod meg mar az AppStore-ban sem es nem is fogod tudni letolteni, telepiteni, hasznalni. Ne vegyel ilyen regi telefont. Ha nincs penz ujabbra akar hasznaltan, akkor nem Apple cuccban kell gondolkodni, hanem valami sokkal ujabb droidos keszuleken. Xiaomi pl
2019. dec. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 xKakashix ***** válasza:
bizony ahogy az utolsó írja, én egy ipod touch 4-et használtam sokáig és igen egy pár appnak kell a legújabb IOS vagy legalább egy bizonyos IOS-től felfele, ezeket az appstore-ból már nem fogod tudni letölteni, max neten keresgélhetsz egy régebbi verziót ha találsz, letöltöd telepíted és max utána tudod majd használni, szóval én sem ajánlom a régebbi iphone-t, jobban jársz egy Xiaomi-val, 50-60k körül már teljesen jó telefonokat kapsz, első xiaomi telóm egy redmi 5 volt, 40k-ért vettem ilyen gyorsba, mert az előző telóm akksija meghalt, kellemeset csalódtam benne, nagyon korrekt kis teló, a mostanim egy Mi 9T, ez 99k-ért vettem, eddigi legjobb telefon amit használtam, egy rossz szavam nincs rá, csak ajánlani tudom
2019. dec. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!