Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung A70-nèl lehet valamit...

Samsung A70-nèl lehet valamit tenni a túlságosan bezoomolt kamerák ellen?

Figyelt kérdés
Minden applikációnál hihetetlenül bezoomol a kamera. Lehetetlen normális képet készíteni vele. Android frissítés, vagy akár visszaalakítás...vagy valami ilyesmi segítene? Gsm-nèl tudnànak kezdeni valamit ezzel a problémával?

2019. dec. 22. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Széles látószögű lencse adapter.
2019. dec. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A gyári kamera appal is?
2019. dec. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy konkrétan mire gondolsz, nekem múlt hét kedd óta van meg az A70, többször használtam már a kameráját, minden kameraopciót kipróbáltam rajta, de semmi ilyesmit nem tapasztaltam, hogy magától bezoomolna! :/ Egyetlen rányomással lehet váltani a főkamera és a széles látószögű között, illetve max. 8x optikai zoom van az ujjak széthúzásával, de magától spontán sose zoomol be, alapból mindent megfelelő távolságból lehet látni, semmi sincs túl közel, ha én nem akarom! Valószínűleg ez valami szoftveres hiba lesz!

Viszont nem értem, hogy "minden applikációnál" - konkrétan letöltött kameraappra gondolsz, vagy hogy kerülnek ide az alkalmazások? :/

2019. dec. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az alap kamerànàl nincs gond. Csak a netes aplikációs appoknàl. Snapchat alkalmazàsban hasznàlhatatlan. Így snapchates filtereket sem tudok hasznàlni. Ugyanez van az Instagramnál is ès facetimeolni sem tudok, mivel csak a fèl arcom látszik.
2019. dec. 22. 20:15
 5/7 A kérdező kommentje:

Hogy látszon a különbség. Az első kép gyári kamerával készült, míg a második snapchattel.

[link]

[link]

2019. dec. 22. 20:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Szelfibot. Meg szerezz valami lámpát is...
2019. dec. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Próbálj felbontást állítani.
2019. dec. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!