Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet androidos telefonok...

Hogy lehet androidos telefonok elhúztak az Apple mellett? Szerintem már nem érdemes iphone-t venni. Évek óta semmi újdonságot nem tud felmutatni. Android sokkal jobb már szerintem. Pl: Oneplus 7T Pro.

Figyelt kérdés
Ahhoz képest mégis bámulják a múszaki áruházban az iphonet.

2020. jan. 28. 17:23
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
50%

“de miután nem fogtad fel hogy nem vagyok fan, csak a két telefonom közül ez Valahogy jobban kézre áll, nem hiszem hogy van értelme érdemi vitát folytatni.”


Nem vagy fan, de már a nemtom hanyadik hozzászólásoddal próbálod bizonygatni, hogy az iPhone a jobb. Érdemi vitáról nem beszélhetünk, mert egyrészt világosan leírtam, hogy lezártam a témát, másreszt a hasonlataid továbbra sem illenek ide semmilyen vonatkozásban, még ha jó indulattal ráfogom, hogy értem mire akarsz kilyukadni velük, akkor sem. Csak nehogy már én zárjam le a “vitát” alapon még próbáltál egyet ideszúrni, én meg veszem a fáradtságot, hogy csak azért is válaszoljak még egyet, aztán tényleg törlöm még a kérdést is a listából. Amúgy nem tudom mitől lennék fanatikus, amikor vilàgosan írtam, hogy én iPhone-t használok. Tehát úgy mondom rá, hogy sz.r és nem éro meg, hogy nekem is ilyen van, nem használok androidot. Akkor mitől lennék fanatikus?


Egy iPhone 11 pro max mellesleg drágább, mint némelyik Gibson, szóval simán lehet valaki “fan”. Arról nem beszélve, hogy némelyik autónál is drágább, sőt a 256 gb-s változat árából már talán nem is csak egy Swiftet tudsz venni. Ez csak érdekesség volt, nyilván kár autó árában mérni, és nem, nem kell őrjöngve a józsefvárosira rohanni szuper Xiaomit venni, elegendő, ha az itteni őrjöngést zárod le. Mellesleg van hivatalos magyarországi store, szóval hiper-szuper Xiaomit, amelyik mellesleg jobb ár/érték arányú, mint egy szifon, ott is meg tudsz venni, nem kell a józsefvárosira menni, ha esetleg le akarod majd cserélni idővel egy értelmes telefonra a jelenlegit. :D

2020. jún. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
0%

Nem értem, ha lezártad, mit rugózol még?


Hol bizonygattam hogy jobb? Azt bizonygattam hogy nekem elég.


“ vilàgosan írtam, hogy én iPhone-t használok. Tehát úgy mondom rá, hogy sz.r és nem éro meg, hogy nekem is ilyen van, nem használok androidot. Akkor mitől lennék fanatikus?”


Én is leírtam hogy a9-et is használok, és egy xar. De ez alapján akkor elismerted hogy nem vagyok fan, ha te nem vagy az.


Az értelmes telefonra nem is lenne érdemes reagálni. Nem beszélünk egy nyelvet. Egyszer adtam életemben 100 euró felett telefonért, az cat volt. Jó cucc lett volna ha nem régi droid van rajta. De az életben nem fogok 50 eurónál többet adni telefonért. Más az értékrendünk. Egy mechanikus óráért, vagy a már említett gibsonért hajlandó vagyok kiadni amit egy vacak elektronikai kütyükre sajnálok. Erre lehet mondani hogy fan vagyok. (Ha annyira az ios-ért lennék, nem lenovo/ibm laptopjaim lettEk volna amióta az Eszemet tudom.

2020. jún. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
Majd ha az android fel tud mutatni egy 10 éves telefont ami úgy működik mint új korában (nekem van:)), akkor lehet mondani hogy felzárkózott! De elhúzni biztos nem húzott sehova! Egy mai új androidos teló 3-4 év múlva kuka, de az én 10 éves iphonom akkor is penge lesz! Az új apple termékek túl vannak árazva az biztos, de nem az androidhoz, hanem általában egy telefonhoz képest.
2021. febr. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
23, nem az apple van túlárazva, hanem az android van dömpingáron. Nagyon sok androidos ismereősömnis van, akiknek az a véleménye, hogy ezek nem 150-600 eurók kéne hogy legyenek. Csak ugye folyamatosan jön a reklám, google testvér gyűjti az adatokat a célzott reklámokhoz stb stb.
2021. febr. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
24, ez mondjuk már egyén függő, kinek mi a túlárazott! Mint írtam nagyon régóta használok iphone-t, mert szeretem a megbízhatósága miatt. De azért egy újért elkérni több mint 400000 forintot azért már túlzás! Szerintem manapság egy telefon nem szabadna 100-150 ezer forintnál drágább legyen, mert mégis csak egy telefon. De ez csak az én szerény véleményem! Ja, amúgy az új androidosok sem sokkal olcsóbbak, sőt...:)
2021. febr. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Persze hogy nem olcsóbbak. Csak náluk van olyan olcsóbb szegmens, amit az apple nem célzott meg.
2021. febr. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!