Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van valamilyen egészségügyi...

Van valamilyen egészségügyi kockázata, ha a kaja egy részét le turmixolt formába viszem be?

Figyelt kérdés
Egy videóban láttam egy testépítőtől, hogy a kaját előre elkészíti nagy mennyiségben es szét szedi adagokra és lefagyasztja. Most itt a csirke+rizsről van szó. Aztán mikor épp kell le turmixol egy adagot valamennyi vízzel es megissza. Csak a csirke+rizs étkezéseket szeretném így megoldani a többi mind szilárd táplálék.

2020. jan. 15. 19:39
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Fosás..
2020. jan. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én nem egészen erre gondoltam. Most valakinek bírja a gyomra valakinek nem. Én a hosszútávú egészségügyi problémákra vagyok kíváncsi, hogy lehet- e tőle valami.
2020. jan. 15. 20:00
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
Mekkora kabaré, hogy nyomod ezt a gyurma étkezést, közben a legalapabb dolgokkal sem vagy tisztában.
2020. jan. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Még ha a nyers marhahús lenne a kérdés...
2020. jan. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Minimálisat rosszabb lesz a tápanyagok felszívódása, mivel a nyálban lévő enzimek előemésztik az ételt. Őszintén szólva én nem hiszem, hogy járna, de ki tudja.
2020. jan. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
#5. Ezt ki lehet küszöbölni az által, hogy beleköp a turmixolás előtt (nyál, nem turha), azt pedig állni hagyja 5-10 percig. Ebben az esetben a felszívódsás hatékonyabb lesz.
2020. jan. 16. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Max annyi hogy gyorsabban átmegy a gyomrodon és így több étvágyad lesz.


Talán ez, de ötletem sincs.

2020. jan. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Fog és íny problémák. Ha nem kap rendszeresen rágásból származó terhelést a fog, a fogágy kilazul, bejut a szennyeződés, elkezd a fog szuvasodni, az íny gyulladni. Azért ahhoz a napi fél-egy kiló csirkéhez meg 2-400g rizshez nem keveset kell rágni, hogy lemenjen. Ha a többi étkezésedben van kifejezetten szilárd, "rágós" étel (marhahús, nem pépes állagú gyümölcs, nyers zöldség), vagy napi fél doboz rágó és elkerülhető.
2020. jan. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Napi egy etkezesnel regota minden nap turmixolom a csirket. 350g csirke megy abban az etkezesben, de sulten turmixolom 2-2.5 deci tejjel, kis piros arannyal, hogy ihato legyen. Ezt gyorsan leguritom, a rizst pedig gyorsan meg tudom enni. A tobbi etkezes szilard, igy nincs gond, ez csak idosporolas miatt van.
2020. jan. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!