Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valakinek van nagyon régi,...

Valakinek van nagyon régi, napi használatban lévő telefonja? Hány éves telefon?

Figyelt kérdés

És milyen típus? És esetleg van olyan telefon, ami bár nem napi használatú, de még becsülettel beindul, és működik rajta minden? Az hány éves telefon?


Nekem amúgy van egy viharvert Alcatel 556-om (2005), bár nem napi használatos, néha-néha bekapcsolom nosztalgiából, igazából egyetlen baja hogy a polifónikus csengőhangokat (midi) már csak torzan tudja lejátszani. De van egy Nokia 5310-em is (2008) ami a mai napig bírja a strapát. Aksia 4-5 napot simán lehoz, ütött-kopott de minden működik rajta. Azon szoktam zenét hallgatni futás meg kardiózás közben a mai napig, és az az ébresztőm is.



2020. márc. 4. 16:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 2004-ben vásárolt Motorola V600-asom 2 évvel ezelőttig kiválóan működött, ébresztésre még mindig azt használtam :D. Akkor is csak azért kellett megválnom tőle, mert a töltőjének a csatlakozója eltörött, és nem kaptam már olyat, ami kompatibilis lett volna vele.
2020. márc. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nokia 6230i
2020. márc. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
2014-ben vasarol sony ericcson arc s, a tesom folyamatosan használja, gyari akksival. Ez a csaladunkban a legidősebb hasznalatban levő mobil. Anno volt egy sony ericcson c905 nagyon szerettem, kijelzőt akartam rajta cseréltetni mivel szettört, de eleg magas arajánlatott kaptam rá. Nem a kijelző akkor mai napig azt használom.
2020. márc. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Még "annyira" nem régi. Galaxy Pocket Neo (2013)
2020. márc. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Samsung Galaxy 3. Igen, csak simán 3, nincs előtte semmilyen szám. Egyike a legelső okostelefonoknak, a Samsung Galaxy széria 3. tagja. 2011 környékén lett véve, azóta is hibátlan állapotú. Csak ritkán kapcsolom be, és én is csak nosztalgiából, de tök jó néha rácsodálkozni, hogy mennyit fejlődött a technika :D
2020. márc. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 TR75 ***** válasza:
100%

Nokia E52

Én is zenét hallgatok rajta napi rendszerességgel.

2020. márc. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Gugu Gabor ***** válasza:
100%
Konkrét tipust nem tudok, valami kinyithatós samsung. Nem tudom hány éves, de a dátumot már nem lehet beállítani rajta márn201x óta tuti nem lehrt de ezen kívül napi szinten használatban van.
2020. márc. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
95%
2016 lenovo telefonom,most is azt használom.
2020. márc. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!