Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6s ebben az esetben...

Iphone 6s ebben az esetben megéri?

Figyelt kérdés
Édesanyámnak szeretnek venni egy ilyen telefont,mert a mostani telefonja mar eléggé gatya. Nem nagyon szokta ő munkán kívül másra használni, max candy crush sagat tol rajta. Azért erre gondoltam, mert korábban már volt iphoneja, azt szerette, biztos ez is tetszene neki. Gondaltam iphone 7re is, de az tudtommal gyárihibas, a 8 meg már túl drága. Tekintsünk el a többi markaktol, most konkrétan erre a kerdesre, EVVEL a telefonnal kapcsolatba szeretnek választ kapni. Előre is köszönöm!
2020. márc. 6. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:

gyárihibas?..1évig használtam 7-et..semmi bajom nem volt vele.. csak a gyenge akku miatt inkább leváltottam 8ra..az most 3hónapos..szintén semmibaja..

de persze mehetneki a 6s simán jó lesz még pár évig, főlegy egy jó akkuval :)

2020. márc. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén? 5. éves mobil lesz idén szeptemberben, esetleg "megér" 30k-t plafon használtan, afölött kifejezhetetlen vicc.
2020. márc. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Sosem értettem meg mi a jó abban, hogy valaki a szr ájfónt vegye még akkor is, ha az öreg, drága és elavult, miközben töredék áron kapsz sokkal többet tudó mai kínait.

Amit nem fogdozott össze senki, amit nem dobtak le, amiben rendes akksi van.

Ja tudom, az almás logó meg a megszokás.

Megérdemled.

2020. márc. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Akkor se venném kézbe a hivatkozott kínai csodákat, ha ők fizetnének érte. Egyébként nem vagyok elvakult Apple fan, részemről pl. egy normálisabb Samsung is OK, de kínait azt soha. Elvből.
2020. márc. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értélmes választ első! :)
2020. márc. 6. 19:53
 6/9 anonim ***** válasza:

"Elvből."

Miért?

2020. márc. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert hulladék az összes.
2020. márc. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség.
2020. márc. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amúgy tök jó, hogy a magyarok mindenen össze tudnak veszni, pedig nem is ez a téma. Szerintem is megéri, de a használt apple fb csoportokban nézz szét, vannak nagyon jó áron, csak figyelni kell, hogy ne verjenek át. Jobban kijöttök árban. Sok sikert :)
2020. márc. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!