Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet az oka annak, ha...

Mi lehet az oka annak, ha valakit egyáltalán nem tudok elérni sehogyse?

Figyelt kérdés
Próbálkoztam az eszközömről egy másik fiókba is bejelentkezni, ott sem sikerült elérni az illetőt. Se Messengeren, sem pedig Instagrammon. Messenger azt írja ki hogy nem elérhető, nem tudom megnyitni a Facebookjat sem sem pedig az knstagrammját. Pedig 2 perce azelőtt még mindezt megtudtam csinálni. És egy fontos beszélgetésben voltunk, nem hiszem hogy ő csinált valamit mert nem adtam rá okot. Milyen hiba lehet ez? Vagy az én készülékekben van? Próbáltam újraindítani is.

2020. márc. 19. 23:29
 1/4 anonim válasza:
100%
Pedig olyan mintha tiltott volna. Én is így jártam nemrég.
2020. márc. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mármint hogy tiltott? Az eszközöm? Azt meg lehet csinálni?
2020. márc. 20. 00:07
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyik fiokomról sem tudtam elérni mert azt írja ki a Messenger hogy: "ő nem elérhető a Messenger alkalmazásban". Az instagramján is több fiókkal próbaljoztam, a képei eltüntek nem, a követésem eltünt és nem engedi újra követni.
2020. márc. 20. 00:09
 4/4 anonim ***** válasza:
46%

ne zaklasd már


téged tiltott nem, az eszközöd

2020. márc. 20. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!