Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit jelent a facen az, hogy...

Mit jelent a facen az, hogy van egy új ismerõsöd a facen! Amikor még vàlaszoltam nekik, fogalmuk nem volt, miért vàlaszoltam?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 9. 17:44
 1/6 A kérdező kommentje:
Van egy ûj ismerõsödnek jelölésed,ìgy ìrja!
2020. ápr. 9. 17:47
 2/6 anonim ***** válasza:

"Van egy ûj ismerõsödnek jelölésed"

Ez azt jelenti ami oda van írva.Valaki ismerősnek jelölt mert azt gondolja hogy ismer téged.Te vagy visszajelölöd,ha valóban ismered,vagy elutasítod.

2020. ápr. 10. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem az van, hogy "ismerősnek ajánlásod"?
2020. ápr. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De igen
2020. ápr. 11. 01:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Feldob időnként olyan embereket, akik szerintük akár az ismerősöd is lehetne. Egyszerűbb estben valamelyik ismerősöd ismerőse, vagy egy iskolába jártatok, meg egyéb felfedezhető összefüggés alapján, de nekem is sokszor berak teljesen ismeretleneket, akik általam nem ismert módon kötődhetnek hozzám, vagy akár teljesen véletlenszerűen is.

Lényeg hogy ezek az emberek nem jelöltek téged.

2020. ápr. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. máj. 1. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!