Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnám megoldani, hogy...

Hogyan tudnám megoldani, hogy a mobiltelefonom pendrivekent tudjam használni?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy A51 mobilom van.Ps4-re szeretném csatlakoztatni , hogy egy játékhoz felmásoljak pár patchet. De nem ismeri fel.

2020. ápr. 26. 10:19
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi hozzászólásokat úgy néz ki Ez így nem működik. Gépem csak nyáron lesz.



#10es sajnálom ha bunkónak tűntem, nem akartam az lenni. Nem tudom mi volt neked bunkó, mert írtam, hogy szociális távolságtartás?:) krónikus beteg vagyok nem mehetek sehova csak heti 3 x megyek kórházba 4 órás dialízisre...

2020. ápr. 26. 15:53
 12/70 anonim ***** válasza:
69%

"Ez annyira biztos, hogy valamikor még TV-re is rádugtam és a "hülye TV" teljesen azt hitte, hogy pendrive."


Attól, hogy a tévéd mutatja a tartalmát, még nem lesz mass storage. Nyilván lövésed sincs, mi a különbség, de nem baj, megszoktuk már a baromságaidat.

2020. ápr. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/70 Szervizmérnök úr ***** válasza:
11%

# 12

Szerintem te magadból indulsz ki, amikor másokat ennyire hülyének nézel.

Ezek a fényképezőgépek számítógépen is, set top boxon is pont úgy nyilvánulnak meg, mintha pendrive lenne, fájlkezelő is pont úgy látja, mérete pedig a behelyezett kártya mértének függvénye.

Set top boxon videót játszottam le róla, a poén kedvéért, illetve teszteltem valamit akkoriban, pontosan már nem emlékszem.

Kérdésben mi szerepel?

Hogy a szakmai hozzászólásaim te nem fogod fel, az kinek a problémája...

A rosszindulat beszél belőled és az elvakultság:

https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__toplista

2020. ápr. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/70 anonim ***** válasza:
74%

"Ezek a fényképezőgépek számítógépen is, set top boxon is pont úgy nyilvánulnak meg, mintha pendrive lenne"


Attól még nem lesz az. A benzin és a gázolaj is üzemanyag. Egyformák tehát? Rohadtul nem. Kár, hogy annyira "mérnök" az uraság, hogy nem fogja fel.

2020. ápr. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/70 Szervizmérnök úr ***** válasza:
11%

Hülyeséget beszélsz, a kérdés szempontjából tökmindegy, ez már csak a szőrszálhasogatás.

Szánalmas, hogy valakinek nincs jobb elfoglaltsága, mint a pitiáner piszkálódás, persze ez a gyakori szar, már csak ilyen.

2020. ápr. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/70 anonim ***** válasza:
74%

"Hülyeséget beszélsz, a kérdés szempontjából tökmindegy, ez már csak a szőrszálhasogatás."


Rohadtul nem mindegy, mert teljesen máshogy fér hozzá a host a fájlokhoz. Csak mivel fingod sincs, hogy működik az ilyesmi, így tolod a felszínes marhaságokat.

2020. ápr. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/70 Szervizmérnök úr ***** válasza:
11%

# 8

"A fényképezőgépek is, pont mint a telefon, mtp módban csatlakozik a hostra"

Elhiszem, hogy kínosan beégtél, hiszen ez így szó szerint nem igaz minden esetben, tehát valótlanságot állítottál.

De azért még nem kell annyit hisztizni.

2020. ápr. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/70 anonim ***** válasza:
74%
Igen, a ptp (aminek része a ma használt mtp) 2000-ben lett szabvány usb csatlakozásra ilyen eszközöknél, tehát valóban, az azelőtt készült gépek nyilván nem használják. Thank you cpt. obvious.
2020. ápr. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/70 Szervizmérnök úr ***** válasza:
11%

Miről beszélsz megint, ezek annyira nem régi gépek.

Egyszerű digitális fényképezőgépek, aminek a használhatóságát mára felülírta az okostelefon, ezért kerültek fiókba, de amúgy nincs 10 éves.

Ilyen hülyeségeken szarakodni...

Micimackó megint támad, több loginnal, önmagát százalékolja?

Ismerős ez a mentalitás...

2020. ápr. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/70 anonim ***** válasza:
74%

"Egyszerű digitális fényképezőgépek, aminek a használhatóságát mára felülírta az okostelefon, ezért kerültek fiókba, de amúgy nincs 10 éves."


Akkor az bizony mtp lesz, nem mass storage. Tehát ugyanúgy nem működne ilyen célra. De ahogy látom, neked mindegy, mert a nagy szakmaiságban a különböző interfészek és protokollok különbségein gyönyörű balettmutatványokkal szökkensz át.

2020. ápr. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!