Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnám megoldani, hogy...

Hogyan tudnám megoldani, hogy a mobiltelefonom pendrivekent tudjam használni?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy A51 mobilom van.Ps4-re szeretném csatlakoztatni , hogy egy játékhoz felmásoljak pár patchet. De nem ismeri fel.

2020. ápr. 26. 10:19
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 anonim ***** válasza:
61%
Ez továbbra is a közel 20 éves vackod, kár kapálózni :)
2020. ápr. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 anonim ***** válasza:

Ebben is hazudsz, de ha igaz lenne, akkor is logikailag irreleváns az adott kontextusban.

Gerinces ember már beismerte volna.

Kígyóvállal nehéz persze ezt felmérni, megértem.

2020. ápr. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/70 anonim ***** válasza:
59%
Sehol sem hazudtam, de azért szórakoztat ahogy szűröd és facsarod a "bizonyítékaidat", össze-vissza sokszor bármi konzekvencia nélkül :)
2020. ápr. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/70 anonim ***** válasza:
0%

Amikor feltételezted rólam, hogy képeket hamisítok, az is csak téged minősít.

Komolyan beképzelted, hogy majd ezen fogok görcsölni? Minek?

Nem kisöreg, az ilyenek szerintem önmagukból indulnak ki, saját sunyi lényükből. De én nem te vagyok, ugyan mi értelme lenne...

Tényleg sajnálom az ilyeneket, persze 20 év alatt rengeteg jellemtelen figurával összefutottam a neten, de mindig van sajnos újabb beteg képződmény.

2020. ápr. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/70 anonim ***** válasza:
59%
Most jön az a rész, mikor az eddigi után újabb "bizonyítékokat" már nem tudsz álmodni, és jön a személyeskedés? Haladunk!
2020. ápr. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/70 anonim ***** válasza:
0%

Nincs miről beszélni, a bizonyítás megtörtént, alternatív valóságban élsz.

Nem érzékeled a realitásokat.

Nekem természetes, hogy nem állok le képek hamisításával tökölni, semmi értelme nem volna.

Te meg ilyen hülyeségekkel gyanúsítasz, az én szememben ez már beteges, paranoid.

Elhiszem, hogy egyesek otthonról, a családból hoznak magukkal ilyen rosszindulatot, gerinctelenséget, nekik ez a természetes.

Nekem nem.

Amit írtam, az úgy van és ennyi. Nincs értelme kamuzni.

2020. ápr. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/70 anonim ***** válasza:
54%

"Amit írtam, az úgy van és ennyi. Nincs értelme kamuzni."


Igen, ez csak természetes. Esti mesének: [link]

2020. ápr. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/70 anonim ***** válasza:
0%

Ne röhögtess, már megint azt képzeled, hogy 20 év netezés / fórumozás után nekem valami új linket tudsz bedobni.

Irreleváns, lapozhatsz.

Buktad a témát, már régen.

2020. ápr. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/70 anonim ***** válasza:
59%

"Buktad a témát, már régen."


Fantombizonyítékok ellenében? Egyre jobb lesz, lassan elérjük a prohardver szintjét!

2020. ápr. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/70 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem neked a számítástechnikai képességeiddel is probléma lehet, ha nem értetted meg a témát.

Egy ilyen (korábban köztudottnak számító) dolgot vitatni, utánanézni képtelen vagy, Google mi az mi? Szánalmas...

2020. ápr. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!