Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnám megoldani, hogy...

Hogyan tudnám megoldani, hogy a mobiltelefonom pendrivekent tudjam használni?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy A51 mobilom van.Ps4-re szeretném csatlakoztatni , hogy egy játékhoz felmásoljak pár patchet. De nem ismeri fel.

2020. ápr. 26. 10:19
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 anonim ***** válasza:
73%
Nem is tudtam, hogy még mindig 2003-at írunk. Elképesztő!
2020. ápr. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/70 Szervizmérnök úr ***** válasza:
16%

Ez csak egy Google találat és mi van akkor? Ha már nekem nem hiszel. Lényeg, hogy egy létező dolgot akartál meghazudtolni. Kereshetsz még sok hasonló linket, de ezt buktad, ennyi.

Megjegyzem, nekem direkt szempont volt, hogy a gép meghajtóként legyen kezelhető a Total Commanderben stb., egyébként meg sem vettem volna.

Még mindig nem értem, ebben mi a különleges vagy hihetetlen.

Nem tudod bizonyítani az ellenkezőjét, ebben biztos vagyok, hiszen számomra ezek adott fizikai tárgyak. Felesleges kamuzni... Bukta.

2020. ápr. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/70 anonim ***** válasza:
74%
Bukta? Valami versenynek tekinted a marhaságok terjesztését? Szerintem a 32 PB-os "fényképezővel" tökéletesen prezentáltam a "bizonyítékaidat".
2020. ápr. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/70 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%
Kéred a kegyelemdöfést? Van még valami a tarsolyomban, amitől besírsz. Vagy besírnál, ha lenne benned egy kis tisztesség és bocsánatot kérnél az egész felesleges piszkálódásért.
2020. ápr. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/70 anonim ***** válasza:
74%
Felesleges több félrevezető képet és múlt századi cikket linkelni, szerintem.
2020. ápr. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/70 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%

#8 "A fényképezőgépek is, pont mint a telefon, mtp módban csatlakozik a hostra, nem mass storage-ként."

Ezt buktad:

[link]

2020. ápr. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/70 anonim ***** válasza:
73%
Ember, ez is fosszilis vacak. Kár volt ennyit vergődnöd szvsz.
2020. ápr. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/70 anonim ***** válasza:
0%

Ez csak egy példa, ilyen gépek voltak, a másik 10 éves lehet nagyjából.

Egy lényeg, hogy hülyeséget írtál, de beégtél, ráadásul szemét módon nullázgatsz, önmagad felminősítve, nagyon pitiáner.

Másik loginról írok, ezt is nullázgasd, ha erre élvezel...

Emberileg mi vagy te, szánalom... Undorító.

2020. ápr. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/70 anonim ***** válasza:
73%
Kár, hogy rossz példa. A képet pedig már régen megcáfoltam, de ne zavarjon.
2020. ápr. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/70 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem meg sem találtad a linkelt PDF 70. oldalát, ami feketén-fehéren bizonyítja, hogy hazudtál.

Meg a képeket is alátámasztja, de mindegy, ha azt nem hiszed, mert önmagadból indulsz ki (azt hiszed, más is hazudik), ott a PDF bizonyíték, meg a cikk is.

Tudatlanságból piszkálódtál, ennyi.

2020. ápr. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!