Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnám megoldani, hogy...

Hogyan tudnám megoldani, hogy a mobiltelefonom pendrivekent tudjam használni?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy A51 mobilom van.Ps4-re szeretném csatlakoztatni , hogy egy játékhoz felmásoljak pár patchet. De nem ismeri fel.

2020. ápr. 26. 10:19
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 anonim ***** válasza:
73%
Akkor leírom ismét: ez egy kövület, kisfiam. Semmire sem bizonyíték.
2020. ápr. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/70 anonim ***** válasza:
0%

Ilyen és hasonló gépek mind így működtek ebben a kategóriában, de nem fogok most turkálni több típus után, meg aztán letagadnád úgyis, még a csillagot is az égről.

Annyi jellem nincs benned, hogy beismerd a buktát.

Tények szólnak az állításod ellen, nem volt igazad, hazudtál.

2020. ápr. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/70 anonim ***** válasza:
100%
Igen, így működtek 15-20 éve, a szabvány előtt és annak bevezetése során - wow. A fene gondolta volna. Kár, hogy ezt is írtam már, csak szereted figyelmen kívül hagyni a valódi tényeket, amik nem férnek bele a delíriumodba :(
2020. ápr. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/70 anonim ***** válasza:
0%

Mondom, hogy a másik gép 10 éves sincs, de lényegtelen.

Egyrészt tényszerűen valótlanságot állítottál, ráadásul utána kényszeresen benézted magadnak, hogy én nem tudok különbséget tenni, hogy mikor van jelen meghajtóként stb.

Holott fogalmad sem lehet róla, hogy mióta és milyen szinten foglalkozom számítógépekkel, csak a rosszindulat beszélt belőled.

Nem nyomulok a Gyakorin a számítógépes szekcióban, de csak azért, mert ráuntam már vagy 15 éve, más fórumokon.

Attól még a kisujjamban van a téma, ezt benézted...

2020. ápr. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/70 anonim ***** válasza:
61%

"Mondom, hogy a másik gép 10 éves sincs, de lényegtelen."


Hogyne, persze. Az ég pedig zöld.


"Egyrészt tényszerűen valótlanságot állítottál, ráadásul utána kényszeresen benézted magadnak, hogy én nem tudok különbséget tenni, hogy mikor van jelen meghajtóként stb."


Ezt nyugodtan idézheted - de az özönvíz előtti eszközeidet és linkjeidet mellőzve :)


"Holott fogalmad sem lehet róla, hogy mióta és milyen szinten foglalkozom számítógépekkel, csak a rosszindulat beszélt belőled.


Nem nyomulok a Gyakorin a számítógépes szekcióban, de csak azért, mert ráuntam már vagy 15 éve, más fórumokon."


Tippelnem sem kell a rengeteg baromságod és ferdítésed magáért beszél.


"Attól még a kisujjamban van a téma, ezt benézted..."


Felteszem azt a kisujjadat valamilyen születés során adódó komplikáció következtében vesztetted el :(

2020. ápr. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/70 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%

Nincs miről beszélni, ez már csak a terelés.

Volt egy állítás, ami cáfolva lett.

Lehetett volna egy gerinc, ami nincs, mert nem is volt soha.

Csigabiga.

2020. ápr. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/70 anonim ***** válasza:
58%
Továbbra sem cáfoltál semmit, az ugye feltűnt?
2020. ápr. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 anonim ***** válasza:
0%

Alternatív valóságod szánalmas. Ha korrekt ember lennél, beismernéd, hogy egyszerűen soha nem láttál még ilyet, valójában még az sem lenne gáz. Előfordulhat bárkivel.

De ez a jellemtelen hozzáállás...

Nem tudom, miért jó az neked, hogy erkölcsi fölényemben folyamatosan megerősítesz.

Nyilván én tudom, hogy a #7 hozzászólásom azért írtam, mert véletlenül két ilyen gépem is van, sőt egy harmadik Samsung darabokban, ami BGA-hiba miatt már nem lett összerakva.

Tehát az én szemszögemből aztán tökmindegy, hogy te mit hazudozol összevissza.

De amit te itt levágsz... Milyen ember már az ilyen...

2020. ápr. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/70 anonim ***** válasza:
59%
Ejnye, pont elromlott amivel cáfolni tudtál volna. Micsoda balszerencse! Még néhány ilyen indokot összehordasz, a végén én is elhiszem a marhaságaidat :)
2020. ápr. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/70 anonim ***** válasza:
0%

Ne röhögtess, ezek után hazudhatsz bármit:

#8 "A fényképezőgépek is, pont mint a telefon, mtp módban csatlakozik a hostra, nem mass storage-ként."

A cáfolat:

[link]

Fordított esetben itt vernéd magad, hogy nincs igazam stb.

De itt te égtél be.

Emberileg főleg. Nagyon gáz.

2020. ápr. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!