Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Helyre lehet hozni otthon a...

Helyre lehet hozni otthon a vizbe esett telefonom bekapcsolo gombjat?

Figyelt kérdés
Samsung galaxy y6 telefonrol volna szo, vizbe esett, amikor kivettem ment a bekapcsolo gombja csak egyedul a hangszoro ment halkabban es recsegett. Aztan a hangszoro helyrejott de viszon egyaltalan nem reagal a bekapcsolo gomb megnyomasara( a hangszoro pont felette van). Nem tudtok valami megoldast:)? Vagy csak a szerviz? Es ez kb 5 oraja volt. Meg varok hatha kiszaradna es helyrejonne. Ha valami jot tudtok legyszi irjatok le:)

#bekapcsolo gomb android #samsung galaxy y6
2020. máj. 2. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hogy miért nem lehet megérteni, hogy ezeket azonnal ki kell kapcsolni, miután kivetted, mert megeszi a korrózió...


"Meg varok hatha kiszaradna es helyrejonne"

Legnagyobb hülyeség, amit csinálhatsz.

Szétszedni, kitakarítani. Gyorsan.

2020. máj. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%

1.nek adok igazat részben.


Kikapcsolva, de jobb esetben az akut is eltávolítva kell hagyni őket. Ezen kívül még én száraz rizsbe raktam egész éjszakára langyos helyen körülötte törölköző. Nekem ez mentette meg a telefonom. Igaz rá 3 hónapra volt egy kis probléma vele, ami valószínűleg a beázásnak köszönhető. :)

2020. máj. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, hat nem lehet levenni a hatlapjat es igy nem mertem kikapcsolni mert akkor hogy inditom el ugye ha nem megy a bekapcsolo gomb:D. Na de szerencsere helyrejott magatol biztos kiszaradt. Koszonom a faradtsagot:)
2020. máj. 3. 21:33
 4/4 anonim ***** válasza:

,,akkor hogy inditom el ugye ha nem megy a bekapcsolo gomb"


Viszonylag könnyel el lehet indítani a telefont bakapcs gomb nélkül is. :)

2020. máj. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!