Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet, hogy valaki...

Hogyan lehet, hogy valaki 2020-ban még iPhone 5-öt használni? Nem megy tönkre annyi év alatt a telefon?

Figyelt kérdés

Haveromnak 2013-tól iphone 5 telefonja van.

Egyszer már próbálta lecserélni Huawei P20 Pro-ra, de 2 hónap után eladta, azt mondta nem bírja megszokni hogy olyan nagy meg tök más a rendszer, gyakrabban fagy.


Nekem 2013-tól kb 4 telefonom volt, de 2-3 év után mindegyik belassult, nem működött rendesen.


Most mondta azt, hogy talán megveszi a iPhone SE 2020-at, valahol próbálta és egészen tetszett neki, na meg nem olyan nagy teló.


Szerintetek hogy bírhatja még a strapát egy 2013-as telefon, amiben eddig csak akksit cserélt? De közben már milliószor leejtette, vízbe ejtette, elvesztette a fagyos hóban és csak fél napra rá találta meg....



2020. máj. 13. 09:33
 1/4 anonim ***** válasza:

A vízbe meg hóba esést nem tudom hogy él túl egy eredendően nem vízálló telefon. De amúgy nem ördögtől való, hogy ennyi ideig működjön egy telefon. Nekem is van otthon egy iPhone 5-ösöm, kijelzője törött és csak a felén veszi az érintést, de működik. Siri-vel még egy SMS-t is lediktálok rá és el is küldöm vele. Egy kijelzőcserével újra teljesen hibátlan telefon lenne és lehetne normálisan használni.

Van még egy HTC Desire S, szintén törött kijelzővel, de minden funkciója tökéletesen üzemel, meg egy sima Desire, ami a zsebkopást leszámítva teljesen szép és hibátlan állapotban van.

2020. máj. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Magától általában nem megy tönkre öt év alatt (max. az akkumulátor), inkább a felhasználói igények emelkednek.
2020. máj. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

lehet kicsit túltolta amit kibir

mert ez kb olyan mint mikor az öregek mesélik a suliba járás történeteit

egyébként simán bírhatja

itthon is van egy lassan 4 éves 5s és bírja a strapát

2020. máj. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tök normális hogy vki még iPhone 5-öt használni. :D
2020. máj. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!