Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung vagy Huawei? Melyik...

Samsung vagy Huawei? Melyik jobb telefon?

Figyelt kérdés

Lassan aktuális lesz egy telefoncsere. Most Huawei telefonom van, igazából elégedett vagyok vele. Úgy vettem észre, hogy a Samsungok mostanában nagyon menők. Nekem valamiért nem igazán tetszenek a legújabb Samsungok. Vagyis hogy a képernyőjén van a kamera :D

Árban ilyen 60-80 ezer körül tervezem. Szerintetek milyen legyen?


2020. máj. 24. 10:43
 1/4 anonim válasza:
72%
Nekem a legtöbb céges és privát telefonom Samsung volt és minddel volt idővel valami Gebasz. Most egy 2 éves Huawei P20am van és még mindig tökéletesen funkcionál. Nem tudom mennyire minőségi telefont kapsz 60 ezerért, de nekem nagyon megértem egy kicsit drágább Huawei telefont venni.
2020. máj. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát én is teljesen meg vagyok elégedve a telefonommal, semmi gond nem volt vele (2 éves).

Egyik munkatársam azért váltott át a Samsungra, mert állitólag a Huawei nagyon figyeli a telefontulajdonosokat. Nos szerintem mindegyik mobilgyártóra igaz ez :) Nem?

2020. máj. 24. 10:55
 3/4 anonim ***** válasza:

" mert állitólag a Huawei nagyon figyeli a telefontulajdonosokat"

Szerintem meg a fű lila.

Bizonyítékom nincs, de azért higgyétek el. :)


Egyébként ennyi pénzért én (!) nem vennék se Samsungot, se Huaweit (feltételezem újonnan akarod venni).

Viszont Xiaomiból már lehet kapni ilyen árban is korrekt telefont, pl Redmi Note 9S.

2020. máj. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem a kamera van a képernyőn, hanem a képernyő mászott rá a kamerára 😃 de minden telefonnál ez van.


Ha nem tetszik, akkor mi 9t és a periszkóp kamera 🙂

2020. máj. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!