Samsung Galaxy A70?

Figyelt kérdés
Cserélhető-e a hátlapja? Media Marktban láttam, hogy lehet venni hátlapot.

2020. máj. 29. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem nem lehet a médiában ilyet lehet kapni és ez telefontok

[link]

meg hogy miért cserélgetnéd egy beépített akkumlátoros telefon hátlapját de ha hátlapot akarsz venni akkor itt van: [link] csak ne szedd szét a telefonodat ha nem tudod összerakni

2020. máj. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Nem cserélhető, fixen össze van rakva! Mikor én vettem az A70-et a Media Markt-ban, én is láttam, de szerintem az csak rá tervezett vékony műanyag tok, üvegfólia, vagy valami hasonló lehetett! Az eladó még nézte is a rendszerben, hogy van-e raktáron feketében a telefon, mert nekem olyan színű kellett!
2020. máj. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyébként mi a véleményed a telóról?
2020. máj. 29. 23:47
 4/4 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. 5 hónapja vettem, és bevallom, nem a legjobb! 😒

- a kamerája kissé pixeles

- a hangszórója dobozhangú és a gyári füles se sokkal jobb

- sok a rejtett menüpont

- a wifi-je gyenge, mindössze 8 méterről is már nehezebben fogja a jelet

- netezésnél kissé instabil a szoftver, lefelé görgetésnél gyakran visszább ugrik az oldal teteje felé

Márkától függetlenül írom, hogy ennyi pénzért például egy Huawei-vel ezerszer jobban járnál, tapasztalat, mert előtte 4 és fél évig Huawei-t használtam, és a fent említett hibák egyike sem volt jellemző rá!

2020. máj. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!