Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Én ezt nem bírom már tovább....

Én ezt nem bírom már tovább. Mi az hogy a memóriakártyák akkor dobják el magukat, amikor akarják?

Figyelt kérdés

Nem először van velem ilyen, másfél éven belül kétszer történt (!!) meg velem úgy, hogy totál más telefonon, totál másik kártyával. És jellemzően ugyanazok a legnagyobb mappák tűnnek el (DCIM kamera elsőként!). Kérdés, mi a bajuk ezeknek? Gondolom nem tesz hozzá semmit, hogy sose vettem ki őket a telefonból, hiszen minek.

Miért csinálják ezt, és hogyan lehet megelőzni? Felhőzés meg másolás egy dolog, de hogy ne legyen ilyen? Annyira hiányzik nekem ez az ismétlődő trauma.. Főleg hogy most időm se volt gépre másolgatni a vizsgaidőszakban. Képeim tízezrei mennek el és megint kukázhatom őket naphosszat valami programmal.:@@



2020. jún. 7. 14:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
12%

Hát igen, de még is mindig azt mondják, hogy az Apple milyen szar, hogy nem lehet memóriakártyával bővíteni...


Talán nem véletlenül!?

2020. jún. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nem véletlenül, csak rosszul. Volt olyanom és az tényleg szar. Egyszer el is dobta magát és a tartalmát is.


De ha már itt tartunk, a belsőn nagyobb biztonságban vannak a cuccok?

2020. jún. 7. 14:17
 3/14 anonim ***** válasza:
14%
Persze, már csak azért is, mert az fix, forrasztott memória, ha másért nem, azért, mert nem mozog. Meg egyébként is komolyabb műszaki produktum egy belső memória. De lesz olyan, aki erről többet tud, mint én.
2020. jún. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%

"De ha már itt tartunk, a belsőn nagyobb biztonságban vannak a cuccok?"

Felhő tárhelyen.

A harmadik telóm lett totálkáros, de adatvesztés terén nulla az egyenlegem.

Megveszem az új telót, bejelentkezek, és minden ott van.

2020. jún. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
65%
Mindig Sandisk Ultrám volt, megye legismertebb, legnagyobb múltú számtech boltjából, rendesen jóárasan az arcodba tolt árakhoz képest. A régit csak a mérete miatt adtam tovább, volt használva, semmi baja, valamikor '14 körül vehettem, 8G. A mostani is csak 32G, töltöm-ürítem, főleg mióta gyermek van, és csak jó és kész. Biztos vagyok benne, hogy '18 előtt vettem.
2020. jún. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Amúgy aki ennyire rommá tud pontozni az tudjon már valami újat is mondani.(tiszt.kiv.)


#4 Tecik' az ötlet. De ettől valamiért mindig féltem. Biztos hogy senki élő nem tudja látni az oda feltöltött gyűjtimet?? Nem történet valami hiba ebben?

2020. jún. 7. 14:58
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Lényeget nem írod, amivel másoknak is segíthetnél (hogy ilyen szart ne vegyünk): pontos típus, beszerzési forrás.

A leminősítő beteggel ne törődj, logika nem mutatható ki nála.

Egyszerűen csak nincs semmi tehetsége ahhoz, hogy másoknak segítsen, hogy hasznosan töltené el az időt, így ebben éli ki magát. Szándékosan kárt okoz, veszekedéseket provokál. Lelki sérült szegény.

2020. jún. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
#7 Örülj neki, hogy a felsoroltakból te egyik sem vagy.
2020. jún. 7. 15:31
 9/14 anonim ***** válasza:
25%

Mondjuk szerintem kábé senki nem értette meg (rajtam kívül), hogy első hozzászóló mire akart utalni. Nem véletlenül persze, az emberiség 80-90 százaléka nincs azon a szinten.


Szóval szerintem arra gondolt, hogy az Android-fanok mindig azt óbégatják, hogy "Az iPhone milyen szaaaaaaar, mer' méééég memórijjja kártttyával sem lehet bővíteni!!!". Csak hogy nem véletlenül nem lehet ilyen hulladék memóriakártyákkal bővíteni az iPhoneokat, így akarja az Apple elekerülni, hogy a felhasználók hasonló helyzetbe kerüljenek, mint a kérdéző. Hogy ez alapvetően jó dolog, azzal meg vitázni nagyon nem lehet.

2020. jún. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
67%

Mintha az androidot kötelező lenne háromezer forintos memóriakártyával bővíteni egy minőségibb helyett, főleg ha még fontos dolgok is vannak rajta.

Pénzszállításra sem egy swiftet veszel.

2020. jún. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!