Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Én ezt nem bírom már tovább....

Én ezt nem bírom már tovább. Mi az hogy a memóriakártyák akkor dobják el magukat, amikor akarják?

Figyelt kérdés

Nem először van velem ilyen, másfél éven belül kétszer történt (!!) meg velem úgy, hogy totál más telefonon, totál másik kártyával. És jellemzően ugyanazok a legnagyobb mappák tűnnek el (DCIM kamera elsőként!). Kérdés, mi a bajuk ezeknek? Gondolom nem tesz hozzá semmit, hogy sose vettem ki őket a telefonból, hiszen minek.

Miért csinálják ezt, és hogyan lehet megelőzni? Felhőzés meg másolás egy dolog, de hogy ne legyen ilyen? Annyira hiányzik nekem ez az ismétlődő trauma.. Főleg hogy most időm se volt gépre másolgatni a vizsgaidőszakban. Képeim tízezrei mennek el és megint kukázhatom őket naphosszat valami programmal.:@@



2020. jún. 7. 14:03
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Jó jó de az iPhone-nak kismillió másik oka van arra, hogy szar legyen.:D Nem feltétlenül ez az, ami akkora fogyatékossága lenne neki. A 2010-es évek elején úgy gondoltam, hogy a memóriakártya kizárása nem más mint marketingfogás. Tehát ha neked kicsi a 8 GB, akkor egyszerűen csak megveszed a 8-szor drágábbat, de legalább lesz nagy tárhelye. A mai időkre tekintve viszont igazatok lehet ebben.

De mindegy is, nem is ez a témánk.


Amúgy Kingstont használok amióta csak van annyira fejlett telefonom, hogy memóriakártyát tudjon kezelni. És nem értem miért hulladék. Mármint nem a megnevezést, mert én is látom mi történik, hanem hogy miért ilyen instabil egy amúgy jó (?) márka.

2020. jún. 7. 15:44
 12/14 anonim ***** válasza:
Savanyú a szőlő az Androidosoknak.
2020. jún. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Mindenre számítottam csak egy sereg iPhone-os 'segítségére' nem.:D

Nem mintha meg akarnám mondani hogy ki hova kommentelhet..

2020. jún. 7. 16:00
 14/14 anonim ***** válasza:
24%
Elmondom gyökerek: az apple konform megoldás az lenne, hogy speciális lábkiosztású apple memóriakártya ötszörös áron. Azért nincs, mert a börtönigazgatónak még nem volt hangulata előpofátlankodni vele.
2020. jún. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!