Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Használat közben zavaró az...

Használat közben zavaró az iPhone 11 IPS kijelzője?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy AMOLED kijezős Samsungot használok, ami ugyebár jobb mint az IPS. Ha váltok, kezdetben zavaró lesz a "rosszabb" kijelző?

2020. jún. 8. 22:53
 1/7 anonim válasza:
75%
A fekete színeknél fog jobban feltűnni a különbség, illetve a samsungok mindig is híresek voltak a túlszaturált színekről, szerintem az iphone 11nek kellemesebb a színvilága
2020. jún. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt hinnéd, hogy rossz, de amúgy meglepően jó az iphone-ok kijelzője. Főleg egy android IPS-hez képest.
2020. jún. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
menj be egy boltba és nézd meg!
2020. jún. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Voltam, és én nem látok olyan hatalmas különbséget mint azt sokan mondják, kíváncsi voltam a véleményetekre
2020. jún. 9. 11:38
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
IPS-ből is van gyengébb és jobb minőségű. A legjobb IPS kijelzők és az AMOLED között átlagember számára alig látszik a különbség. Persze az AOD funkciót nyilván nem tudja egyik IPS kijelzős telefon sem. Viszont azokon általában van külön értesítési LED. Speciel az iPhone 11-en az sincs, csak a vaku tud rajta villogni.
2020. jún. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
Nekem Xr van és teljesen elégedett vagyok vele...
2020. jún. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. jún. 9. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!