Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung A40-emet valamilyen...

Samsung A40-emet valamilyen hasonló árú Huwaire cserélném. Melyiket ajánlanátok? És megérné?

Figyelt kérdés
Mindig is Samsungot használtam de unom hogy hamar tönkre megy az akkumulátoruk és lassúak. Csak ilyen középkategóriád mobilokra van pénzem. Vajon egy hasonló kategóriájú Huaweijel jobban járnék?
2020. jún. 27. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Új vagy használt Huawei?
2020. jún. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Használt, de minimum 2019-esre cserélném.
2020. jún. 27. 22:06
 3/4 anonim ***** válasza:
A Galaxy A40 használt ára 50-60 ezer forint. P Smart 2019 és P Smart Z van ilyen árban használtan. Van P20 is, de az ugye 2018-as.
2020. jún. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem ez az A40 nem tűnik egy rossz mobilnak, én meggondolnám a cserét. A lassúság egy relatív dolog, az Exynos 7904 4 giga rammal szerintem így 2020-ban nem lassú, de ez attól is függ, hogy mire használod. Hétköznapi használatra teljesen oké, komolyabb játékra viszont egy középkategóriás telefon se fogja azt a szintet hozni, ami elvárható. Az akku élettartama pedig attól függ, hogyan használod. Ha rendszeresen lemeríted teljesen, feltöltöd 100%-ra, a töltőn hagyod és gyorstöltést használsz, minden telefon akkuja nagyon hamar tönkre fog menni.

Amúgy a kérdésre válaszolva: ebben az árkategóriában használtan (40-45 000 Ft) csak a teljesítményt nézve Huawei-ből talán a Mate 20 Lite tűnik jónak. Nézegess teszteket és specifikációkat.

2020. jún. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!