Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csak nekem nem kell tepsi...

Csak nekem nem kell tepsi méretű telefon?

Figyelt kérdés
2020. júl. 2. 16:09
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
6,1 col azt pont elég szerintem
2020. júl. 2. 16:12
 2/29 anonim ***** válasza:
95%
A 6,1" is sokaknak tepsi.
2020. júl. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Az szerintem még ideális méret
2020. júl. 2. 16:16
 4/29 anonim válasza:
83%

nekem már az 5 feletti méret mind tepsi, de hát ez van.

az utolsó ideális méret a 4,5-ös volt.

2020. júl. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim válasza:
100%
érdekes belegondolni hogy az első androidos mobilom 4,2-es méretű volt.
2020. júl. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a méretek csalókák, mert jelentősen más a képarány.

Engem inkább a fizikai mérete zavar, alig van telefon 15cm hossz alatt, nem fér bele a zsebembe a többség és kezelni sem tudom egy kézzel.(most még elvileg a jelenlegivel, de nem nagyon tudnék váltani)

2020. júl. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
94%
Egy mostani kávanélküli telefon 5 colosba nekem nagyon adná. Meg sokaknak szerintem.
2020. júl. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
92%
Nekem már a 6.1 is túlzás. Hiába vannak lapát kezeim, hosszú ujjaim, nem érem át egy kézzel a képernyőt és ez rohadtul tud zavarni. Tuti nem veszek többet 5,5"-nél nagyobbat...
2020. júl. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
nekem tetszik a nagy telefonom 6,5colos enėl nagyobb nem kėne de 5 col alatt sem kėne semilyen telefon.
2020. júl. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Oké, most a kérdésfeltevés módjába bele fogok kötni. Az ilyen "csak nekem" kezdetű kérdéseknek szigorúan véve semmi értelme nincs. Él kb. hétmilliárd ember a Földön. Kevés olyan dolog van, ami csak rád lenne igaz, és senki más ne gondolná úgy. ;)

Ami pedig a lényeget illeti: én mind a mai napig nyomógombos telefont használok. Mert a hosszú üzemidő nekem kifejezetten fontos, és az is, hogy ne kelljen minden másnap töltögetni. Telefonálni, SMS-t írni, de szükség esetén e-mailezni és Facebookozni is tudok rajta. Ráadásul mobilról internetezni csak utazás közben szoktam, a buszok és az utak állapotából adódóan nagyságrendekkel könnyebb egy nyomógombos telefont kezelni, mint egy érintőképernyőset. (Sopron környékéről van szó.) Itthon meg vagy a PC-t, vagy a táblagépemet használom.

Ha csak a méret-kérdést nézzük: nyilván a kicsinek és nagynak is van előnye. (Meg hátránya is.) A kettő közötti kompromisszumot kell megtalálni. A nagyobbat macerásabb kezelni. Kevésbé illik a zsebbe, ott könnyebben sérülhet, és nehezebb megmarkolni. De nagyobb, jobban olvasható, több minden elfér a képernyőjén. A kisebbnek nyilván kisebb élmény a képernyője, de kényelmesebb hordozni.

Hogy kinél hol van a két paraméter közötti egyensúly, az meg egyéni ízlés kérdése.

2020. júl. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!