Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csak nekem nem kell tepsi...

Csak nekem nem kell tepsi méretű telefon?

Figyelt kérdés
2020. júl. 2. 16:09
1 2 3
 21/29 Juliusz48 ***** válasza:
100%
Telefonnak én egy kis összehajthatót használok, ha utazom, 4" feletti már nem fér rendesen zsebbe, de még lehet rajta regényt olvasni, vagyis általában viszem magammal. Ha nagyon kell a tabletben is van telefonkártyám, ezért lehet rajta telefonálni is, az internet mellett, mégsem jutott eszembe még csak néhányszor ez a megoldás, pedig nyaralni mindig magammal viszem.
2020. júl. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim válasza:
62%

Aki kókuszos süteményt akar sütni, annak jól jön a tepsiméretű.

De van aki megveszi a cukrászdában, nem vacakol vele otthon tepsiben.

Inkább elmegy a cukiba septiben.

2020. júl. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
56%
Belegyűröm a tévét a bal zsebembe, és azzal fogok egész nap flexelni a belvárosban. Gyalog megyek majd, mert az autót és a balról jövőket azért sajnálnám.
2020. júl. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
81%

A kics, zsebméretű teló és félig átlátszó, vagy egy képernyős (a másik szem a környezetet látja) VR szemüveg mikor jön már fejfájásos használat nélkül, normális méretben, kinézetben? Pislogni, kacsintani amúgy is gyorsabb, mint felnézni!

A technológia adott, hajrá Kína!


Olyan sok emberrel találkozom, aki nem a pia miatt, de cikk-cakkban megy a járdán (is) a telóját bambulázva. Megállok vele szemben és csak akkor kap észhez, hogy nem otthon van az ágyikójában, foteljében, amikor már nekem jön. "- Jajj! Bocsi!"

2020. júl. 14. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
62%
Ha bátrabb lennél, te is belibbentenéd a kígyót, úgyis pont odanéznek.
2020. júl. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Nekem se kell tepsi telefon. Most egy Xiaomi Redmi 9T telefonom van, 6,5 colos, kényelmetlen nekem, de ha tönkremegy akkor veszek egy Samsung Galaxy S4 Edge telefont. Nekem az ideális méret 5,5 colig megállt.
2023. okt. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxy S4 Edge*
2023. okt. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxy S4 Edget akartam írni.
2023. okt. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxy S7 Edge, csak az autocorrect kijavít.
2023. okt. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!