Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csak nekem nem kell tepsi...

Csak nekem nem kell tepsi méretű telefon?

Figyelt kérdés
2020. júl. 2. 16:09
1 2 3
 11/29 Szirty ***** válasza:
77%
Nekem se. A tepsi túl nagy. Csak aktatáskában lehetne hordozni.
2020. júl. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
74%
Ami 10x5cm-nél nagyobb, az már vágódeszka;)
2020. júl. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén, nekem sem kellene "tepsi" telefon. Több ismerősömnek is van szinte tablet méretű telefon, én valahogy el vagyok a 4.5-ös telefonommal, ha olyan nagy valamit szeretnék inkább vennék tabletet a telefon mellé. Meg szerintem furán is néz ki, ha valaki telefonál és csak azt látni hogy egy nagy valami kitakarja az egész fejét.
2020. júl. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
42%

Azért azt vegyük figyelembe, hogy a mai trend azt diktálja, hogy a kijelző minél jobban töltse ki az előlapot, így vékonyabb a káva, és a külső fizikai méret nincs akkora arányosságban a kijelzővel, mint régen + a klasszikus 16:9 helyett akármilyen arány lehet, ami szintén hatással van a kijelző átmérőjére! Persze van hogy még így is bumszlinagy egy telefon, de mégsem annyira számottevő a kijelző mérete, mint régebben! Szerintem a rövidebb oldal akkora, hogy úgy bárki bármekkora telefont átér, és csak telefonálni így gond nélkül lehet egykézzel is. Látom, azért vannak itt is, akik egyéb használathoz is ragaszkodnak az "egykezeshez", de nem értem minek? Amekkorák manapság a telefonok, egyéb használathoz nem ciki 2 kézzel használni, ha 2-vel kényelmes csak, akkor annyival, én például sose csináltam ebből problémát, telefonnál nálam a méret a legutolsó szempontok egyike! Meg aztán felhasználástól is függ a dolog, például ha valaki filmet néz a telefonján, ahhoz inkább kifejezetten előnyös, ha minél nagyobb a kijelző! Mondjuk régen vastag kávával még 4.7" telefon is elment volna, manapság viszont vékony kávával nem igazán vennék 6" alatti telefont (hacsak nincs olyan jó), túl kicsinek tűnne!

Bár bevallom, tegnapelőtt sajnos sikeresen megtapasztaltam a nagy telefonok egyik hátrányát: 6.7" a vékony nadrágom farzsebéből kicsit kilógott, kocogtam, és szépen kirázódott belőle, kijelzővel lefelé az aszfaltra! Pont most, hogy ideiglenesen nem védte semmi, néhány helyen meg is repedt az üveg, teljes szélességében!

2020. júl. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim válasza:
0%
Amiről szó van az nem telefon hanem egy mini számítógép csak lehet róla telefonálni is még sok minden más mellett. Az emberek nagy részének már nincs telefonja.
2020. júl. 6. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 Pupusz válasza:
100%
Nekem is 6,1-es van, S10. Szívesen vennék kisebbet, hogy kényelmesebb legyen zsebre tenni és kezelni, de nem nagyon van hasonló paraméterekkel. Az előző S8 volt, az is kb. ekkora volt. Hiába használom ezt a méretet kb 4 éve, azért jobb lenne kisebb és elég is lenne bőven, mert nem nézek rajta filmet soha, azt csakis nagy monitoron, vagy tv-n. A Plus változatok eleve kilőve, nem hurcibálok egy tabletet. Ezt is feleslegesen nagynak találom még mindig így, hogy a kérdés hatására belegondoltam. Annyi kompromisszumot kell hozni az életben, hogy egy idő után fel sem tűnik.
2020. júl. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 kriszpo ***** válasza:
62%
Nem csak neked. Azoknak sem kell, akik nem szeretnének valamilyen okból kifolyólag nagy méretű mobiltelefont.
2020. júl. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
81%
Nekem sem kell, egy Lumia 930, Iphone 5s meretu telefon tokeletes. Sajnos ezek mar nem tul frissek, elobbire csak bootloaderrel tudsz applikaciot rakni januar ota. En hasznalom amig mukodik, utana a letezo legkisebb Androidosra valtok. Remenykedem hogy felbukkan a piacon par even belul egy racionalis telefon, ami nem Androidot futtat.
2020. júl. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 eszes0613 ***** válasza:
81%
Nem, és tudsz venni kisebbet, jó kijelzővel, megfelelő hardveres felszereltséggel androidal, ios-al, szóval nem is értem a kérdést.
2020. júl. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
81%
#19 "androidal, ios-al" itt szerintem meg is válaszoltad a kérdést. :D
2020. júl. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!