Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit jelent az hogy mondjuk...

Mit jelent az hogy mondjuk IPhone esetében hogy 5 évig biztosan kap frissítést? Utána is lehet használni, nem?

Figyelt kérdés
2020. aug. 6. 22:59
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Addig kap szoftverfrissítést az iOS-hez.

Természetesen azután is nyugodtan lehet használni a telefont, viszont egy idő után nem fogják támogatni az appok, vagyis nem kap frissítést azokhoz sem. Ez sem feltétlenül probléma, amíg működik az app, de van amik nem működnek ezután, olyankor már cserés a telefon.

2020. aug. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
29%
Nem. Ahogy androidot sem. Annyira nyűgös lesz a telefon, hogy magadtól fogod kidobni.
2020. aug. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
48%

Utolsó hülyeséget ír, látszik hogy az életben nem volt iPhone-ja. Én egy 6s-et használok jelenleg, öt éves a készülék, a legújabb iOS fut rajta és még a következő nagy frissítést is meg fogja kapni. Minden hibátlanul fut rajta a mai napig, ugyanúgy mint amikor öt éve kivettem a dobozából.

Az androiddal súlyosbított olcsó kínai gagyi szokott pár évesen annyira “nyűgös” lenni, hogy a kukába kívánkozik. Az iPhone 5 éves, sőt esetenként hosszabb támogatása azt jelenti, hogy ha nem villogni kell a csili-villi legújabb készülék, akkor 5-6 évre van egy atomstabil telefonod. Minden forintot megér amit kérnek érte, sőt az idei friss SE kifejezetten olcsó, verhetetlen ár-érték ajánlat.

2020. aug. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
77%

#3

Na ez szimplán hülyeség amit ide hánytál. Az apple legendásan rossz ár/érték aránnyal dolgozik a vevőre nézve. Kapcsolódik a szakmámhoz szóval tudom.

Korábban én is használtam apple termékeket, de annyira bekorlátoz hogy lecseréltem. Az iPhone még mindig az üzletembereknek van kitalálva, és nem azoknak akik a fő felhasználó tábort alkotják. Az egész márka egy egyszerű hype.

2020. aug. 7. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
62%
#4 mond már el, hogy miben korlátoz be
2020. aug. 7. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
55%

"mond már el, hogy miben korlátoz be"

Ha ezt neked el kell magyarázni, akkor az Iphone tényleg neked való.

2020. aug. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
26%
most jött ez a frappáns válasz, látszik semmit sem tudsz felhozni, csak idelököd ezt a hülye szöveget, amit az oviban hallottál Pistikétől
2020. aug. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
81%

3

6s még éppen működik, de a sima 6-os Iphone-okkal már baj van. Egy ismerősömnek állandóan elmegy a térerője, és kis kutakodás után fórumokon kiderült, hogy nincs egyedül ezzel a problémával. Hiába van egy kiváló software alatta, egyszerűen használhatatlan a telefon lassan. Másik ismerősömnek S7-es Galaxy-ja van, szintén bikaerős hardware-el, de mégis problémás a használata: már nem elég a tárhely semmire, akadoznak az appok, fura bug-okat csinál a telefon, stb.

2020. aug. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

"látszik semmit sem tudsz felhozni"

Számtalanszor leírtam/leírtuk a két rendszer közti különbséget.

Használd a keresőt,itt az oldalon vagy a Googlet.

2020. aug. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
34%
tudom mi a különbség, de akkor is érdekelne, hogy Te mint átlagjúzer, miben szenvedsz hiányt ios esetén?
2020. aug. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!