Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit jelent az hogy mondjuk...

Mit jelent az hogy mondjuk IPhone esetében hogy 5 évig biztosan kap frissítést? Utána is lehet használni, nem?

Figyelt kérdés
2020. aug. 6. 22:59
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
64%
Közel 10-éve telefon, tablett, számítógép javitással foglalkozok.Rendszer karbantartás, szoftver telepítés stb.
2020. aug. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

#4

Gyorsan keress másik szakmát te szerencsétlen agyhalott.

2020. aug. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

#12

Nem én vagyok a 11-es. Te agyhalott 😆

2020. aug. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

#13

Elárulod, hogy hogy jön ide a 11-es te agyhalott? Az üzenet elég világosan a #4-nek szólt. Elég egyértelműen oda van írva, ezzel kezdődik. Ha ennyit sem sikerült értelmezni, az újabb nyomós érv a szakmaváltás szükségessége mellett.

2020. aug. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
41%

#14

Te valami ájfon náci vagy, ugye? Ilyen hisztit csak azok csinálnak ha leszolja valaki a hőn áhított almát 😄

Kérlek vergődj még

2020. aug. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

#15

Milyen vergődésről beszélsz? Ott tartottunk az előbb hogy egy egyszerű hivatkozást sem sikerült értelmezned.

Nem vagyok iPhone náci, a bicskát az “amit ide hánytál” beszólás nyitotta ki a zsebemben. Mintha te lennel inkább Android/náci :)

Ezen túlmenően amire még allergiás vagyok az a “bekorlátoz” című duma, ami egy szimpla agyrém.

2020. aug. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
41%

Jól van nyugi 😆

Szerinted engem érdekel hogy te megveszel egy olyan marketinget ami nem neked szól? Ha neked ez kell, hát hajrá.

Ha meg a bekorlátoz duma zavar, akkor igen is alma náci vagy 😆

2020. aug. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Tudod mit? Ok, legyen, vállalom. Sőt, még fokozni is tudom. Azt várom egy ilyen szoftvertől, hogy a lehető legegyszerűbb legyen, felhasználóbarát, áttekinthető, és mindenekelőtt biztonságos. Védjen meg, akár még a saját hülyeségemtől is. Minden beállítást, amit csak lehet, intézzen automatikusan, ne engedjen belepiszkálni, csak amibe tényleg indokolt. Ne engedje az átlag usert ott turkálni ahol neki semmi keresnivalója. Ja és a hardver és a szoftver származzon egy gyártótól, legyen kölcsönösen egymásra fejlesztett és optimalizált. Elvárom az 5-6 év támogatást, kapja meg az öt éves készülék is a legfrissebb szoftvert, és működjön is vele rendesen. Elvárom a kompromisszumok nélkül stabilitást. Ja, hogy mindez amit elmondtam az alma? Hát OK, akkor alma náci vagyok. Korrekt a beismerés? Az android mindennek amit elmondtam az antitézise, semmilyen előnyét nem látom, azon kívül hogy a kici olcó kínai telefonok csak azzal elérhetőek. Nyilván nem véletlenül.
2020. aug. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
29%

#18

Tökéletesen leírtad hogy miben korlátoz le az alma. Csak az a baj hogy nem csak a hülyeséget korlátozza.

Áruld már el hogy téged, mint átlag felhasználót mitől kell megvédenie az almának? Tudod egy üzletembernek vannak olyan dolgok a telefonján amit tényleg meg kell védeni. Tán tele vagy nude-okkal, vagy mit akarsz te mint átlagember ennyire megvédeni?

2020. aug. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

A teljesség igénye nélkül:

- hitelkártya adatok

- böngésző előzmények

- hely adatok

- telefonkönyv

- hívás előzmények

- jelszavak

mind mind olyan téma amivel vissza lehet élni, és nem baj, ha mindenféle ellenőrizetlen app nem tud ezekben babrálni. Nem kell ahhoz sem üzletembernek lenni, hogy veszélyes lehessen ha illetéktelen appok olvasgatják pl. az SMS-eidet vagy éppen a banki adataidat. Gondolkodjál már ember, a biztonság előny, nem hátrány! Ennek pedig alapvető feltétele, hogy pl. mindenféle ellenőrizetlen sz@rt ne lehessen a telefonra telepíteni. Szükséges hogy így legyen, és nagyon helyes hogy így van. Neked is jó, akkor is ha nem vagy üzletember.

2020. aug. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!