Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudnám megtalálni a...

Hogy tudnám megtalálni a telefonomat (Iphone 8)? Egyáltalán van esély rá még?

Figyelt kérdés
Egy Iphone 8-asom volt. A sztori röviden: Tegnap éjszaka kint horgásztunk két haverommal. Jött a kapás, én a pillanat hevében magam mellé dobtam a telefonomat Max 30-40cmre. Miközben fárasztottam a halat még hallottam egy értesítési hangot, amit biztosan tudok, hogy az én telefonom adott ki. Kb 2-3 perc volt az egész folyamat, mikor mentem vissza a székemhez, szó szerint felszívódott a telefon. Érdekes, hogy utána egyből azt jelezte, hogy ki van kapcsolva, valamint a lokátor sem tudta bemérni. Azóta offline módban van. Vagy két méterre voltunk a parttól, így nem is nagyon van esély rá, hogy belecsúszhatott volna a vízbe. Mást meg nem hallottunk. Sötét volt, de csend, szóval észrevettük volna, ha valaki arra jár. Mégis nem maradt más indok, hogy hogy szívódott így fel. Rendőrségre holnap tudok bemenni. A kérdésem az lenne, hogy milyen lehetőségeim maradtak? (A veszek egy másikat nem opció) Vagy, ha netán, őszintén nem tudom hogy lehetne arra esély, de ha belecsúszott a vízbe, akkor onnan, be lehet valahogy mérni? Minden keresési lehetőséggel próbáltam megkeresni, de semmi.

2020. aug. 16. 22:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

az utolsó pozícióját tudják lekérni a szolgáltatótól.

és a cellainformációk nem valami biztosak. lehet bennük 30-100 méteres eltérés is...

2020. aug. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nekem már az is elég lenne, ha az eltűnés utáni időben tudna valami adatot mondani. Ha a tó környékén van akkor megint más a helyzet, mintha elvitték volna onnan.
2020. aug. 17. 11:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!