Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A 4G SIM kártyát visszarakhato...

A 4G SIM kártyát visszarakhatom egy régi NOKIA 3410-es buta telefonba ?

Figyelt kérdés
Bedöglött a mostani telefonom, pár napig kell egy ideiglenes.
2020. szept. 8. 00:51
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Volt esetleg az évek folyamán valamilyen meghirdetett tömeges SIM kártya csere ?

Mondjuk nem emlékszem, hogy valaha is bevittem volna a régit cserére, de nem tartom kizártnak, ha azt mondod, hogy nem lehetett már használni.

2020. szept. 9. 22:12
 12/15 anonim ***** válasza:

a SIM kártyák is fejlődnek mégha nem is olyan látványaon mint az eszközök amikbe beletesszük.

Jellemző hogy egy régi SIM kártya egy sokkal újabb telefonban bár működik, de akadnak hibák.

Az új készülékekehez illi új SIM kártyát használni.

Értelmes szolgáltatók )telekom példul) egy új készükéhet alapból küld új kártyát.

2020. szept. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Na mégis csak a régi SIM kártya működött még fél éve a telefonomban.

Ezen az oldalon meg is találtam.

[link]


Az 1998-as kiadású. Rosszul emlékeztem, már 22 éves a kártya.

Tökéletesen egyezik a mintázat, meg meg is néztem, hogy mikor lettem magánvállalkozó, azon évben vettem egy telefont, de az valami régebbi Nokia volt, de a SIM kártya ez volt.

2020. szept. 9. 22:24
 14/15 anonim ***** válasza:
Jó, akkor az működött. Nekem meg gőzöm sincs Telekom működéséről, én vagyok a hülye,bocs.
2020. szept. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Látom, hogy ne hiszed, de valamiért mégis ment.
2020. szept. 10. 17:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!