Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okostelefont javasoltok...

Milyen okostelefont javasoltok, ha van otthon internetem?

Figyelt kérdés
Nem vagyok fiatal, de azért elboldogulok a technikával.Egy sima Nokiám van, amit csak telefonálásra használok. SM betegségem miatt nem nagyon megyek ki a lakásból, minden ügyem neten intézem,asztali gépem, laptopom van. Ezért tartottam feleslegesnek az okostelefont. Ellenben egyre inkább azt veszem észre, hogy bizonyos ügyek intézése már csak valamilyen alkalmazás segítségével lehetséges. És úgy gondolom, hogy valószínűleg ez egyre több és több helyen így fog működni a jövőben.

2020. szept. 17. 23:42
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Értem. Egyértelmű, hogy ilyenkor a mobilnet a megoldás. Sajnos nekem is hiányozna, ha nem juthatnék hozzá mondjuk három hétig.

Remélem, azóta már jobban vagy.

2020. szept. 18. 21:02
 12/18 anonim ***** válasza:

1,3 vagyok

nem tudom mennyit szánsz rá, de én az iPad-et ajánlom. sok-sok éven át kiszolgál!

2020. szept. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

:)

Köszönöm szépen a tanácsot, igazából most kezdtem el nézelődni, mivel nekem tényleg csak arra kellene, hogyha egyre több dolgot csak és kizárólag alkalmazással lehet majd elérni, így még az összegen nem is gondolkodtam. Vagy ezt fogom kérni karácsonyra.:D

De komolyra fordítva,mivel régóta ugyanannál a tv és netszolgáltatónál vagyok, ott tudnék venni akár részletre is, de ennek a hátránya az lenne, hogy akkor mobilnetet is kellene fizetnem a meglevő mellé, ami ugye annyira nem lenne érdekes a számomra. Variálok még egy kicsit.

2020. szept. 18. 21:47
 14/18 anonim ***** válasza:

én egy Huawei y5 p t javasolnék

vagy ha jobbat szeretnél huawei p 40 lite


[link]


[link]

2020. szept. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Úgy látom, ebben a kategóriában kedves és segítőkész mindenki.

Nagyon szépen köszönöm a sok tanácsot.

Ez a Huawei nem is rossz.Sőt...

Köszönöm neked is.:)

2020. szept. 19. 22:03
 16/18 anonim ***** válasza:

Minden kategóriában kedves és segítőkész mindenki!

mert normális kérdést tettél fel rendes helyesírással és pontos leírással, hogy mit szeretnél.

Az olyanok akik 4 szóval elintéznek egy kérdést és utána még 12x vissza kell kérdezni hogy tulajdonképpen mit is szeretne, aztán mire kitaláljuk a gondolatait addigra meg felhúzza magát azon hogy nem válaszolunk neki rendesen és mindenkit elküld az anyukájába privátban és még hejjyesen sem tud írni, na azok kapják az ívet ne aggódj! :))))))

2020. szept. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Minden bizonnyal igazad van.Olvastam én is már olyan kérdést, hogy erősen kellett gondolkodni, hogy megértsem.

Ha valaki meg szeretne tudni valamit, attól szerintem elvárható, hogy, hogy pontosan tegye fel a kérdést.

A helyesírással kapcsolatban is igazad van.

Úgy gondolom, ha valaki nem tiszteli meg azokat, akiktől segítséget kér, az meg is érdemli, hogy a sárga földig oltsák.:))

2020. szept. 19. 23:47
 18/18 A kérdező kommentje:

*Ha valaki meg szeretne tudni valamit, attól szerintem elvárható, hogy, pontosan tegye fel a kérdést.

Itt felesleges az egyik "hogy".

2020. szept. 19. 23:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!