Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok nekem segíteni?

Tudnátok nekem segíteni?

Figyelt kérdés
Van egy alkalmazás aminek a neve: x icon changer és megakarom változtatni az egyik alkalmazásnak a képet de azt írja hogy valamit engedélyeznem kell a beállításokba de nekem csak a fényképezőgépet engedi hogy csak azt engedélyezhetem és most nem tudom mit csináljak. Valaki tudna ebben segíteni? Vagy tudtok olyan alkalmazást ahol az alkalmazásoknak az ikonját megtudod változtatni a galériádból valamelyik képre?

2020. szept. 22. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:

A valódi ikont nem tudod kicserélni ez csak egy Téma ami bizonyos alkalmazások képet cseréli le. Így tehát valószínűleg engedélyezned kell, hogy a telefonod megjelenése (témája, launcher) az alkalmazás legyen. Ezt a megjelenítési beállítások vagy téma szekciónál találod meg, de alapból az alkalmazás belül is kéne lennie egy segítségnek vagy egy gombnak ami a beállításhoz röpit. Próbálj ki másik alkalmazást ami felajánlja, ha nem megy.


Na mivan megtetszett az új IOS frissítés és ezt akarod csinálni? Milyen érdekes az androidon évek óta lehetőség ez mégse zavartatott senkit. Mekkora közvélemény befolyásoló ereje van ennek az Applenek, nem? Lenyűgöző...

2020. szept. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Alkalmazás->engedélyek->bejölölsz vmit
2020. szept. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha újra csomagolod a sza*t eltudod még kétszer adni.
2020. szept. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Régen is már csináltam ilyet a telefonomra de azt az alkalmazást egyszerűen már nem találom és már 727373-t letöltöttem de egyiknél se lehetett a galériából képet kiválasztani csak ennél. Egyébként Huawei-n hogyan és hol tudom így ezt engedélyezni? Hogy a telefonom megjelenése az alkalmazás legyen?
2020. szept. 22. 19:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha Huaweied van ez komplikált, mivel a Huawei a saját Téma alkalmazásán belül teszi lehetővé a dolgok testre szabását, tehát azzal kell az alkalmaznak kompatibilisnek lennie vagy fordítva. Ott keress a Téma alkalmazáson belül a testreszabás > ikonoknál rá valamit
2020. szept. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!