Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sokan használnak még "feltolto...

Sokan használnak még "feltoltokartyas" sim kártyát?

Figyelt kérdés

Már azt hallom csak mindenkitől, hogy elofizeteses, korlátlan beszélgetés és korlátlan net, stb.

Mennyien lehetnek akik még toltogetik a kártyájukra a egyenleget?

Én is Red-es vagyok, de lehet visszaallok feltoltosre, mert ki sem használom hogy van elofizetes.

Munka közben nem tudok telefonozni, ami jóval több a szabadidomnel.

Ha valtanek, akkor melyik szolgáltató érné meg?

Köszönöm a választ előre is!



2020. szept. 30. 07:34
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:

4 évig előfizetéses voltam. Alig használtam a telefonom, mégis a semmire fizettem 5 ezer forintokat havonta... Elegem lett belőle, és visszaváltottam kártyásra. Így, akkor töltöm fel, amikor akarom, és annyival, amennyivel akarom.

Viszont, van egy barátom, ő 13 ezer forintot fizet havonta. Ez olyan díjcsomag, hogy ennyi pénzért korlátlanul telefonálhat. Neki megeri, mert ő tényleg képes bárkivel órákat beszélgni telefonon, és szeret is sokat beszélni.

2020. szept. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
Tehát látszik, hogy sokan vannak kártyások is. Én Telekomos vagyok, mindig kártyás voltam, de amióta vannak otthoni szolgáltatások, jobban megéri előfizetésesnek lenni. Aki keveset telefonál és otthon netezik pc-ről vagy wifiről, annak nem éri meg előfizetéses. De aki folyton úton van, annak jobb az előfizetéses. Pl a Telekomnál ugye a Magentások ingyen beszélhetnek, plusz 4 dominost is bevonhatnak, így egymás között is ingyen beszélhetnek.
2020. szept. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget és az információt!

Én 17 ezret fizetek még decemberig minden korlátlan, de akkor januártól már inkább feltoltokartyas leszek.

Nálunk nincs flotta és reggel 7 től kb 18:30 ig elő sem veszem a telefont a szekrényből és utána pedig haza utazasnal nyomkodom 40 percet, meg nyilván reggel, de akkor inkább olvasok.

A volt párom miatt volt vegulis, hogy bármikor bármennyit tudjunk beszélni, de most hogy 4 év után vége lett a dolognak igy nem igazán beszélek másokkal telefonon, kivéve család, de azt us inkább próbálom hétvégén elintezni személyesen.

Akkor szerintem vodafone lesz és Tutti+net csomag.

Igy lesz 5 gb net havonta és az nekem bőven elég.

Köszönöm szépen még egyszer mindenkinek!

Szép napokat! :)

2020. szept. 30. 10:57
 14/56 anonim ***** válasza:
100%

Végre egy normális kérdező, aki visszajelez, megköszöni, stb. :-)

Szívesen :-)

2020. szept. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
17k? Az nagyon sok, mivel én telekomos vagyok, én csak ezt ismerem, korlátlan net és hívás hálózaton belül 5G 10890Ft. És 26500Ft készülékkedvezmény jár, ami csak előfizetésnél érvényes. A domino korlátlan net 9900ft, a hálózaton belüli korlátlan hívás 2990ft,(teljes korlátlan 9900), így 2900ft-al több, és nincs készülékkedvezmény.
2020. szept. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
15-ös, szerintem a kérdező a készüléke törlesztőjével együtt fizehet ennyit - nyilván azért írta a decembert is.
2020. szept. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
Nem tudom, a lakossági Telekom full korlátlan csomag 19480, de van 11k is, igazából tényleg az számít, ki mennyit telefonál, netezik.
2020. szept. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:

Eredetileg feltöltőkártyás volt a kártyám, aztán egyetemistakén sokáig apám munkahelyi céges flottájához csatlakoztam, mert az olcsóbb volt. Utána újra feltöltősbe vittem vissza, és így van már ez 10 éve. A sima előfizetés nem éri meg, szinte minden esetben drágább, ami megéri, az a zárt vagy publikus flotta, utóbbiba mehetnék, de nem kerül nekem annyiba az egész, hogy foglalkozzak vele.

Amúgy T-nél vagyok, és a maratont használom mobilnetnek, ami szintén feltöltős, hiszen egy bizonyos összegért kapok 3.5 gigát, ami nem hónaphoz kötött, így 2-3 havonta töltöm fel. Mert amúgy sokat vagyok wifin.

2020. szept. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 A kérdező kommentje:

Igen készülékkel együtt annyi a 17K, illetve még benne van a biztosítás is.

Decemberben jár le a készülék és az elofizetes és azért már felesleges megujitani az elofizut, ha nem használom ki!

A készülék meg teljesen jól bírta a 2 évet és most sincs vele semmi probléma szerencsére.

Igy ingyenesen kifuggetlenitik bent és utána olyan feltoltokartyas leszek amit szeretnék, persze ami megeri.

Köszönöm szépen! :)

2020. szept. 30. 12:45
 20/56 anonim ***** válasza:
46%

Kérdező, szerintem jó a Vodafone - ne hagyd ott... :-)

Régen Vodás voltam, aztán egy jó készülékár átcsábított a Telekomhoz, de ez már nagyon régen volt, aztán egy darabig náluk voltam, de visszamentem a Vodához :-) Nem bántam meg, nekem jobb itt :-)

A Tuti is jó: nekem 1 előfizetéses (a flottás, amit írtam) és egy Vodás telefonom van :D

2020. szept. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!